Roman Kosecki ocenił transfery syna. "Miał propozycję z Espanyolu, ale Legia Warszawa go nie puściła"

Roman Kosecki ocenił transfery syna. "Miał propozycję z Espanyolu, ale Legia go nie puściła"
screen z youtube.com
Autor: Maciej Pietrasik 3 cze 2020 | 22:24
Roman Kosecki gościł u Krzysztofa Stanowskiego w środowym "Hejt Parku". Były reprezentant Polski był pytany nie tylko o swoją karierę, ale też o poczynania syna Jakuba. Przyznał, że w przeszłości skrzydłowy miał ofertę z Espanyolu Barcelona, która została jednak odrzucona przez Legię.
O Jakubie Koseckim ostatnio głośno było przede wszystkim ze względu na jego wypowiedzi na temat zarobków piłkarzy. Nic dziwnego, że jego ojciec, który także był piłkarzem i reprezentantem Polski, dość często pytany był o syna w "Hejt Parku".
- Jest trochę z kosmosu, nosi zresztą takie ubrania. Trochę dziwny jest, ale to dobrze, ja to lubię. On ma trochę inne zapatrywanie na życie ode mnie - ocenił żartobliwie.
Roman Kosecki ujawnił, że jego syn mógł w przeszłości trafić do Espanyolu Barcelona. Klub z hiszpańskiej Primera Division był nawet w rodzinnym domu obu byłych reprezentantów Polski.
- Na początku było dobrze. Fajnie zaczął, zdobył trzy mistrzostwa Polski, trzy Puchary Polski. Kuba ma swoją karierę. W pewnym momencie przeszkodziły mu kontuzje. On jest drobny, pod tym względem bardziej podobny do mamy. Dostawał po kościach, bo jest bardzo szybki - stwierdził Roman Kosecki.
- Myślę, że wybory transferowe nie były najlepsze. Przede wszystkim przejście do Sandhausen, do 2. Bundesligi. On miał propozycję z Espanyolu Barcelona, ale Legia go nie puściła. Wysłannicy klubu byli u mnie w domu. Jakoś nie potrafili się dogadać - ujawnił.
- Teraz jest w Turcji, w klubie z dużymi możliwościami i bardzo bogatym prezesem. Chcą awansować, budują stadion - zakończył.
Źródło: Kanał Sportowy

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Dyskusja 37

4 cze 2020 | 13:40
0
To ten co w damskie ciuchy się ubiera ?
4 cze 2020 | 12:15
0
Jeden z bardziej zmarnowanych polskich talentów. W lidze gdy nie był kopany po nogach robił obrońcom jesień średniowiecza. Niestety talent zatrzymany przez kontuzje do czego ewidentnie przyczynili się polscy sędziowie, którzy nie gwiżdżą brutalnych fauli przeciw Legii. Kosecki nie jest odosobniony a najlepszym przykładem był Marek Saganowski, któremu tosik- chujoza z jagiellonii- połamał nogi a sędzia nawet faulu nie gwizdnął. Potem to już była równia pochyła z Koseckim- kontuzje, wolny czas, imprezy. Polscy sędziowie boją się gwizdać faule na Legii bo zaraz wylewa się na nich hejt z połowy Polski. Taka jest prawda
4 cze 2020 | 15:15
0
Większego gówna to ja nie słyszałem
4 cze 2020 | 09:37
(Edytowany)
I co z tego, że teraz jest w klubie z dużymi możliwościami? Jeśli klub buduje stadion to można się domyślać, że jakieś plany na przyszłość są. A jeśli ten bogaty prezesunio zainwestuje jeszcze więcej w rozwój drużyny (a pewnie tak będzie) to te duże możliwości, o których wspomniał tata Kubusia sprawią, że jego to dotyczyć nie będzie, bo synuś ze swoimi umiejętnościami wypadnie z karuzeli i będzie musiał szukać innego klubu, na jeszcze większych peryferiach.
0
I co z tego, że teraz jest w klubie z dużymi możliwościami? Jeśli klub buduje stadion to można się domyślać, że jakieś plany na przyszłość są. A jeśli ten bogaty prezesunio zainwestuje jeszcze więcej w rozwój drużyny (a pewnie tak będzie) to te duże możliwości, o których wspomniał tata Kubusia sprawią, że jego synusia to już dotyczyć nie będzie, bo synuś ze swoimi umiejętnościami wypadnie z karuzeli i będzie musiał szukać innego klubu, na jeszcze większych peryferiach.
4 cze 2020 | 08:46
0
chyba żeby siedzieć na ławce w drużynie rezerw :D Kosecki i LaLiga no trzymajcie mnie :D
4 cze 2020 | 08:38
0
Przyznam, że śmiesznie czyta się, gdy ojciec o synu wypowiada się: "on jest trochę dziwny". Kosecki był kimś w naszej lidze, jednak dalsza kariera szybko zweryfikowała jego prawdziwy potencjał. Z naszej ligi odchodził jako jeden z lepszych zawodników, a później to już był tylko spadek wartości i jakości piłkarza. W 2.Bundeslidze nie potrafił się wybić, więc nie ma co oczekiwać cudów. Według mnie spore zarobki również przyczyniły się do tego, że Kosecki wolał wydawać na imprezowanie po 30 000 zł tygodniowo, niż skupianie się na treningach i ciągłym doskonaleniu. Właśnie w tym wypadku jestem za zdaniem Bońka, aby zarobki piłkarzy były znacznie obniżone w naszej lidze, nie zaglądam jednak do cudzego portfela, bo od ustalania zarobków powinni być specjaliści.
4 cze 2020 | 07:35
0
Kosecki to jest genialny przykład ile daje zapisanie takiego małego dzieciaka do dobrej akademii piłkarskiej mimo kompletnego braku talentu. Zamiast uczyć Polaka i matmy dajesz takiego nicponia do szkółki Legii i życie na poziomie 10 razy wyższym od przeciętnego „naukowca” zagwarantowane
4 cze 2020 | 06:17
0
Nie mógł wtedy odejść z Legii bo kto inny broniłby tak zaciekle ich Panią ??
4 cze 2020 | 02:07
0
Za mało tatuaży miał.
Kabaretu ciąg dalszy z tata w tle.
4 cze 2020 | 01:37
0
"Bogaty prezes"... i na tym moje wypowiedzi mogłyby się skończyć w tym temacie. Z tego Kuby żaden geniusz piłkarski więc zarabia siano.. żeby później móc je tracić np. w Żurawinie w Warszawie :)
4 cze 2020 | 00:58
0
Cała Polska się cieszyła, że nie będzie go trzeba oglądać w Ekstraklasie.
4 cze 2020 | 12:07
0
Szczególnie po tym jak jeździł z ligowymi obrońcami jak z taczką gnoju. Trochę się pogubił a talent miał spokojnie na miarę Espanyolu tylko, że grał w rzeźnickiej lidze gdzie ładowali mu po kościach a sędziowie nic nie gwizdali
4 cze 2020 | 00:29
0
On to pół biedy. To Ty Romanie jesteś z PO
4 cze 2020 | 12:09
0
A skąd ma być? Ze złodziejskiego PISu co otumanił tępaków goebelsowską propagandą?
5 cze 2020 | 00:14
0
A czym PO czy tam lewica otumanily Polaków?:)
5 cze 2020 | 22:14
0
Lewicą to jest PIS, postbolszewicka partia dla nieudaczników życiowych
6 cze 2020 | 10:52
0
U nas lewicą nazywamy SLD, potomków morderców Polaków.
Choć program mają w dużej mierze lewicowy:) co by nie pisac, gorzej niż za po-psl nie będzie:)
6 cze 2020 | 11:15
0
Już jest gorzej. Milionowe wałki na oczach Narodu (maseczki, karty wyborcze) i te miliardowe, których Naród nie widzi bo mu TVPiS nie pozwala. Państwo z dykty jeszcze się trzyma ale zaraz runie. Nie ma CPK ale jest jego zarząd z milionowymi wpływami. Mało? SKOK. GetBack. Afery obyczajowe z Misiewiczem i 29-letnim wiceministrem finansów podstawionym jako słup do okradania Polski. No i prezydent, który ośmieszył Polskę na Forum Ekonomicznym w Davos dukając coś łamaną angielszczyzną. Potrzebujesz więcej kompromitacji? Głosuj na Dudę
6 cze 2020 | 14:50
0
Jeszcze mi wytłumacz dlaczego uważasz skoki za aferę PiS? Z Wołomińskiego wyciekly ponad 2mld po tym jak mafia po-psl wciągnęła cały system pod kuratelę KNF we wrześniu 2012:)
6 cze 2020 | 16:25
0
Albo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz albo kłamiesz z premedytacją. To właśnie pisowska mafia i jej prezydent kaczyński bronili SKOK-ów przed nadzorem KNF. Czy wiesz do czego służy KNF? PIS jest odpowiedzialny za największą aferę III RP i za to szmaty staną przed Trybunałem Stanu
6 cze 2020 | 19:21
0
Rozumkiem nie grzeszysz:) bronili i nie obronili:) w 2012 na jesień nadzór KNF stał się faktem i od tego momentu do 2014r z Wołomińskiego Skoku wyprowadzono 2,2mld. Czy Twój rozumek potrafi mi to wytłumaczyć?:)

Jak podawał „Puls Biznesu", wskaźnik kredytów przeterminowanych wzrósł od końca 2012 r. do września 2014 z ledwo 5,8 proc. do 38 proc., a w momencie upadłości wynosił aż 93 proc. (dla porównania, w bankach sięgał ok. 8 proc.).
6 cze 2020 | 19:32
(Edytowany)
Pieniążki kochanieńki zostały wyprowadzone za czasów smoleńszczyka kaczyńskiego, który storpedował nadzór KNF nad SKOK-ami swoim veto. Konsekwencją był proces wyprowadzania miliardów. Prezesem KNF był powołany przez PIS Marek Ch. Pisze o tym Business Insider, PISowski trollu
0
Pieniążki kochanieńki zostały wyprowadzone za czasów smoleńszczyka kaczyńskiego, który storpedował nadzór KNF nad SKOK-ami swoim veto. Konsekwencją był proces wyprowadzania miliardów. Finalnie Prezesem KNF był powołany przez PIS Marek Chrzanowski. Ten sam co składał w imieniu PIS propozycje korupcyjne Leszkowi Czarneckiemu. Pisze o tym Business Insider, PISowski trollu. A jak tam Srebrna złodzieju? Jesteście bandą złodziei i już niedługo wasze mordy będą wisieć na komisariatach Policji jako poszukiwani a potem już tylko kula w łeb za działanie na szkodę Polski
6 cze 2020 | 20:16
0
Przecież ty jesteś głupi jak but:) prezesem od 2011r (do 2016) był Jakubiak, wcześniej zastępca gronkiewicz waltz. Nawet nie potrafisz się do fragmentu z Rzeczpospolitej odnieść tylko polecieć głupoty. Leming pasuje do ciebie jak ulał. Też głosowałem lata temu na magię Tuska, tylko w przeciwieństwie do ciebie, zrozumiałem o co chodzi w skokach. Czytaj aż zrozumiesz polglowku
6 cze 2020 | 20:46
0
Właśnie masz problemy z interpretacją. SKOKi zostały rozkręcone przez PISowską machinę partyjną i nie pomoże zaklinanie rzeczywistości. Wcześniej SKOKi nie były pod KNF ze względu na blokowanie ich nadzoru przez PIS. Rozumiesz idioto? Mniej TVPiS to jest jeszcze szansa dla ciebie na normalność. Idź swe pierdoły opowiadać takim samym tłukom jak ty
6 cze 2020 | 20:54
0
Skoki są od 2012r pod nadzorem KNF głąbie!!! I od tego momentu z Wołomina wyłudzili 2,2mld. Wskaż mi artykuł który by to podważył albo zamilcz ośla łąko.
6 cze 2020 | 21:49
0
Kto zakładał SKOKi? Bierecki- obecnie senator PIS, tumanie! W radzie był smoleńszczyk Kaczyński. Ustawa o oddaniu SKOKow w nadzór KNF została uchwalona przez Sejm w 2009 roku ale skutecznie przez 3 lata blokował ją kurdupel kaczyński i jego psy. Dopiero od 2012 roku KNF nie ma związanych rąk i podejmuje działania wobec SKOK Wołomin. Działanie zgodne z prawem i procedurą trwają rok. W międzyczasie ta podległa PISowi komóka wyprowadza 2mld PLN. W międzyczasie PIS nasyła mafię i pobici zostają urzędnicy KNF m.in Kwaśniak. Resztę już znamy bo kiedy Przewodniczącym KNF został PISowski aparatczyk Marek Ch., który próbował wyłudzić hajs od Czarneckiego to próbowano zrzucić odpowiedzialność na innych. Milcz PISowski przygłupie jak nie znasz faktów albo znasz je z TVPiS. O jakim artykule mówisz? Okradliście wspólnie z kaczką po smoleńsku Polskę. To kaczka blokowała ustawę o nadzorze KNF nad SKOK. Ile w ramach Srebrnej ukradliście, złodzieju?
6 cze 2020 | 23:38
0
Jaka komórka kretynie skoro ani w zarządzie skok Wołomin, ani w KNF, ani żadnych służbach nie było żadnego pisiora? Po co PO PSL chciało tej ustawy skoro to po jej wprowadzeniu wyciekly te mld? Nawet Bierecki w 2012r zrezygnował z kierowania KK. WYTLUMACZ MI TO PÓŁGLOWKU!!!
Poza tym w wyłudzeniach brali udział m.in. byly szef pro civili Piotr p. kolega komoruskiego.
7 cze 2020 | 10:58
0
Taka kretynie bez szkoły, że w SKOK uwikłani byli kaczyści i inne PISowskie szmaty. CWIERĆGŁÓWKU przestań oglądać TVPiS bo cię odmóżdżyło do reszty, Z debilami nie rozmawiam więc zamilcz bucu
7 cze 2020 | 20:23
0
No i widzisz. Udzielasz się nawet nie wiedząc jakie uprawnienia mają poszczególne kasy. Jesteś tępy. Lepiej się nie rozmnażaj
7 cze 2020 | 21:00
0
A co ja qrwa jestem od czytania statutów poszczególnych SKOK-ów? Wiem kto za tym stał a była to kaczka po smoleńsku kiedy to posłowie koalicji PiS-Samoobrona-LPR w 2006 roku odrzucili poprawkę autorstwa posłów PO, by nowo powstała KNF objęła swoim nadzorem także SKOK-i. Bajki to możesz idioto opowiadać swoim przyjebanym kolegom z Nowogrodzkiej. Wszyscy wiedzą, że SKOKi to był PISOwski wałek i to zostało już udowodnione. Szkoda, że cię matka urodziła suko kłamliwa, tępy ćwierćinteligencie z milicyjnym rodowodem
8 cze 2020 | 15:53
0
Jaki bym nie był to ja zrozumiałem że że skok Wołomin wyciekły ponad 2mld gdy nadzór miał KNF:) ty nadal jestes tępą dzidą:) bez odbioru
3 cze 2020 | 23:49
0
nie ma jak fantazja
3 cze 2020 | 23:43
0
dlaczego niby legia go nie chciała puścić do espanyolu a puściła go do 2 bundesligi, przecież to logiczne, że jeżeli espanyol by go chciał naprawdę to by tam go puścili bez zastanowienia, bo pewnie by więcej wyłożył niż średniak 2 bundesligi, troche to dziwne dla mnie
3 cze 2020 | 23:38
0
No jeszcze jaby go ojciec wepchal do Espanyolu to by było mistrzostwo świata. Druga bunndesliga to max jego możliwości więc nie narzekał bym na ten transfer. Można być "z kosmosu" ale przy okazji mieć mentalność sportowca. Tutaj widzę metal bardziej takiego celebryty i to co najwyżej z Instagrama.
3 cze 2020 | 23:30
0
Szkoda go, kiedys myslalem, ze bedzie zawodnikiem na niezlym poziomie.
3 cze 2020 | 23:08
(Edytowany)
Espanyol i Kosa junior xD w jakiej roli... Dobry duch drużyny? Ekspert od mody? Czy ochroniarz?
0
Espanyol i Kosa junior xD w jakiej roli... Dobry duch drużyny? Ekspert od mody? Czy ochroniarz?
Legenda. "Dajcie mi tego z długimi łosami co kopnął nasza Panią" tak zdecydowanie ochroniarz.
3 cze 2020 | 22:32
0
definicja dzieciaka , który trafia do składu po układach. pełno takich w klubach i akademiach. Kolesiostwo w naszej polszy klubowej na wieki

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550