Rzepka zdradził wyniki raportu sztabu szkoleniowego po MŚ w Rosji. Już wiemy, dlaczego przegraliśmy

Rzepka zdradził wyniki raportu sztabu szkoleniowego po MŚ w Rosji. Już wiemy, dlaczego przegraliśmy
Źródło zdjęcia: Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com

Remigiusz Rzepka, trener przygotowania fizycznego w reprezentacji Adama Nawałki, w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" odniósł się do zarzutów o złe przygotowanie motoryczne polskich piłkarzy na MŚ w Rosji.

Rzepka zdradził, że sztab szkoleniowy po mundialu przez tydzień pracował nad raportem dotyczącym przygotowań reprezentacji Polski. - Jakie są wnioski? Jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonych przygotowań. Powiem szczerze, że nic byśmy nie zmienili, jeśli chodzi o miejsca zgrupowań czy charakter jednostek treningowych - przyznał.

Tomasz Hajto po porażkach na MŚ skrytykował Rzepkę, sugerując, że zamiast zgrupowania w Juracie piłkarze powinni dostać wolne. - Jeżeli Hajto w ten sposób się wyraża, to jest niezorientowany w sytuacji. Kamil Glik zgłosił w Juracie przeciążenie obu ścięgien Achillesa i od razu dostał wolne. Gdyby przyjechał bezpośrednio na zgrupowanie w Bieszczady, to dopiero wtedy podjęte byłoby odpowiednie leczenie, a nie wprowadzenie do treningu - dodał.

Rzepka nie krył zdziwienia słowami Łukasza Piszczka, który stwierdził, że "odcięło mu prąd podczas meczu z Senegalem". - W trakcie przygotowań Łukasz nie zgłaszał żadnych obiekcji, nie wspominał, że jest przemęczony czy niedotrenowany. Jestem zaskoczony tą opinią - zaznaczył.

Dlaczego zatem Polacy tak słabo wypadli na mundialu? Okazuje się, że rywale po prostu byli za mocni. - Graliśmy przeciwko zespołom, których zawodnicy na co dzień występują w czołowych klubach lig europejskich. Co więcej, mieliśmy zawodników dwa lata starszych niż w trakcie Euro 2016, którzy rozegrali nieco lub dużo mniej minut niż przed tamtym Euro - zakończył Rzepka.

Źródło: przegladsportowy.pl
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

65
17 sie 2018 | 22:39
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
17 sie 2018 | 23:36
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
17 sie 2018 | 18:21
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nigdy nie dowiemy się jak było do końca na prawdę. To co było widać to niską motywację, brak zaangażowania piłkarzy i złą taktykę Nawałki. Nasi piłkarze zawsze mają problem z kondycją. Za to na mundialu nie było przede wszystkim pomysłu na grę. Chłopaki się po prostu dorobili i nie musieli nic udowadniać. A jakim trenerem jest Nawałka pokazał w sytuacji z Błaszczykowskim.
17 sie 2018 | 07:30
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To nie było złe przygotowanie fizyczne tylko nasi zawodnicy po prostu byli za słabi. Piszczek nabiegał się i odcięło mu prąd, bo koledzy nie potrafili nawet odzyskać piłkę. Pressing w meczu z Japonią był naprawdę nieziemski.
17 sie 2018 | 00:24
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przepierdolil mundial i zadowolony.Typowe polaczki.
16 sie 2018 | 17:36
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja od początku mówiłem, że zwalanie na przygotowanie fizyczne to bzdura, a Hajto chciał w ten sposób bronić piłkarzy po prostu i zwalić winę na sztab. Z Senegalem nie zagraliśmy przyzwoicie nawet pięciu minut od początku do końca, a nie że padliśmy w 60 minucie. Byliśmy najsłabsi na mundialu, jeżeli chodzi o swobodę operowania piłką i to jest dla mnie główna przyczyna. Z jednej strony w związku z tym zabrakło techniki w linii pomocy, z drugiej strony widać było u innych drużyn wytrenowanie wymiany podań, dlatego wtedy pisałem, że wygląda mi to tak, jakby wszystkie drużyny grały godzinami gierki wewnętrzne na połowie boiska, na posiadanie piłki, tylko nie my. Nie jestem trenerem, nie wiem czy taki trening to standard czy nie, w klubach taki trening może nie być konieczny, ale w kadrze jest kluczowy. Czuliśmy się przy piłce strasznie niepewnie nawet kiedy wymieniali ją obrońcy i nawet Panamczycy wyglądali przy piłce pewniej niż my. To było uderzające i dopiero z Japonią, jak Kurzawa schodził do środka, to trochę lepiej to wyglądało. Zawiodła szczególnie cała linia pomocy plus Milik, a później Kownacki, bo Lewandowski tracił najmniej, tyle że nie wyciągnął drużyny do przodu, bo na Euro, jak niby nie strzelał, to twierdziłem, że wyciąga za uszy zespół do przodu, a na mundialu już tego nie był w stanie zrobić.Zabrakło gry w trójkątach, wychodzenia na pozycje, schematów rozegrania, byliśmy nieporadni przy piłce, a to się przełożyło na błędy w obronie, gdzie widoczny był brak Glika. To szczególnie z Senegalem, bo z Kolumbią zawiodło ustawienie, bo nas załatwili lewym skrzydłem, bo chcieliśmy mieć skrzydłowych i obrońców w jednym, a wskutek siły Kolumbijczyków o skrzydłach nie było mowy, a boki obrony też były słabsze niż w normalnym ustawieniu gdzie bocznych obrońców wspierają pomocnicy, tu miał wspierać lewą Pazdan, ale jak ktoś powiedział instynktownie ciągnęło go do środka, a Rybusa potroili jak sam to powiedział. Grali na niego i tak nas załatwili, taktycznie, bo to że byli lepsi szybkościowo i technicznie, przy innej taktyce nie musiało wcale wyjść, chociaż te wszystkie słabości wynikały ze złych wyborów personalnych, tego kredytu zaufania dla uznanych nazwisk bez względu co naprawdę prezentują i brak jakichkolwiek korekt. Wprowadzenie Kurzawy i Frankowskiego do 11, to było minimum.
16 sie 2018 | 22:43
(Edytowany)
Z Senegalem zagraliśmy na pewno przyzwoitą drugą połowę, wyłączając akcję Krychowiak-Bednarek-Szczęsny przy drugiej bramce. W pierwszej połowie bardzo ładnie wymieniali podania, tyle że pod własną bramką. Kurzawa, Frankowski i cała reszta ekstraklasy się może schować jak pokazały nasze kluby w Europie. To są zawodnicy na przyszłość, a wychwalanie Kurzawy bo raz dobrze dograł przy golu Bednarka to jakieś nieporozumienie. Wiem, że Mundial wyszedł nam fatalnie ale nie przesadzajmy.
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Z Senegalem zagraliśmy na pewno przyzwoitą drugą połowę, wyłączając akcję Krychowiak-Bednarek-Szczęsny przy drugiej bramce. W pierwszej połowie nasi bardzo ładnie wymieniali podania, tyle że pod własną bramką. Kurzawa, Frankowski i cała reszta ekstraklasy się może schować jak pokazały nasze kluby w Europie. To są zawodnicy na przyszłość, a wychwalanie Kurzawy bo raz dobrze dograł przy golu Bednarka to jakieś nieporozumienie. Wiem, że Mundial wyszedł nam fatalnie ale nie przesadzajmy.
16 sie 2018 | 17:35
(Edytowany)
To chyba jednak zupa była za słona.
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To chyba jednak zupa była za słona. Wywalić kucharza.
16 sie 2018 | 17:23
(Edytowany)
Czy to nie jest żałosne, kiedy specjalista od przygotowania fizycznego broni się argumentem, że sportowiec nie zgłaszał zmęczenia? Po co on tam był, skoro w jego narracji to piłkarze mieli decydować, kiedy obciążenia są za duże? Już widzę chirurga tłumaczącego się po operacji: "Pacjent nie wyrażał sprzeciwu, gdy przecinałem mu aortę". Zrzucać winę na zawodników, bo zaciskali zęby i harowali na treningach tak jak kazano, nie jojcząc, że już nie mogą - czy to nie jest szczyt bezczelności? Czy Pan Rzepka naprawdę chce, żebyśmy uwierzyli, że jeśli podczas obozu przygotowawczego nikt nie omdlewał ze zmęczenia, to znaczy, że zespół został dobrze przygotowany, miał optymalną świeżość na Mundialu w Rosji? Kto kupi te tłumaczenia?
+21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Czy to nie jest żałosne, kiedy specjalista od przygotowania fizycznego broni się argumentem, że sportowiec nie zgłaszał zmęczenia? Po co on tam był, skoro w jego narracji to piłkarze mieli decydować, kiedy obciążenia są za duże? Już widzę chirurga tłumaczącego się po operacji: "Pacjent nie wyrażał sprzeciwu, gdy przecinałem mu aortę". Czy Pan Rzepka naprawdę chce, żebyśmy uwierzyli, że jeśli podczas obozu przygotowawczego nikt nie omdlewał ze zmęczenia, to znaczy, że zespół został dobrze przygotowany, miał optymalną świeżość na Mundialu w Rosji?
16 sie 2018 | 16:34
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Niestety, ale wyglondalo to suabo zarówno w ofenzywie jak i w defenzywie.
16 sie 2018 | 16:17
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wszyscy wiemy co było przyczyną słabej gry na mistrzostwach tylko do odpowiedzialnych za przygotowanie reprezentacji to nie trafia. Czyli polska "myśl szkoleniowa" górą, a Nawałka niepotrzebnie się podał do dymisji.
16 sie 2018 | 16:01
+31
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przyczyn słabego występu należy upatrywać w tym, że od czasów EURO 2016 nasi piłkarze postarzeli się o 2 lata, a grupowi rywale na MŚ 2018 byli od nas lepsi.

Kabaret xd
16 sie 2018 | 16:38
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dlaczego pominąłeś liczbe rozegranych minut?
16 sie 2018 | 16:00
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To my bylismy najslabsza druzyna w tej grupie!!!!
16 sie 2018 | 15:43
+22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Aż się Nóż w kieszeni otwiera jak to czytam !
16 sie 2018 | 15:19
+24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Rywale byli za mocni? Zawodnicy rywali występują w czołowych klubach lig europejskich? W przypadku Kolumbii, zgodzę się ale Japonia miała z tych konkretnych tylko Okazakiego, może jeszcze Hasebe i Sakai, a Senegal Mane, Balde może jeszcze Koulibaly i Kouyate. My też mieliśmy paru piłkarzy z mocnych klubów jak Bayern, Borussia, PSG, Napoli czy Monaco więc argument nie trafiony. Na słaby występ naszej reprezentacji złożyło się parę czynników, ale między innymi złe przygotowanie fizyczne. Rzepka nie chce się zwyczajnie przyznać do błędów w przygotowaniach i wskazuje inne powody, że niby mimo najlepszych przygotowań nie daliśmy rady, bo trafiliśmy na lepszych. Nie, nie trafiliśmy na lepszych, trafiliśmy na lepiej przygotowanych, ambitniejszych i lepiej zorganizowanych przeciwników. Z Senegalem i Japonią można było zagrać lepiej.
16 sie 2018 | 14:56
+24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej...
16 sie 2018 | 14:48
+20
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
czyli "to nie moja wina"
16 sie 2018 | 14:42
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dopóki nie przeczytałem ostatniej wypowiedzi byłem skłonny uwierzyć. Za mocni przeciwnicy? Kolumbia może i tak, Senegal nie pokazał nic a z Japonią wygraliśmy. Sorry ale w tym przypadku bardziej wierzę zawodnikom niż sztabowi, zwłaszcza po tym co Nawałka porobił w meczu z Kolumbią.
16 sie 2018 | 13:48
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Lewy pokazal gdzie ma cala polske i kadre idac do Ani po meczu po selfie zamiast do szatni z chlopakami,.. polaczek cebulaczek zjebaczek :))))) a wy temu smieciowi jeszcze owacje na lotnisku zgotowaliscie, polska ,.. juz nawet plebs w naszym kraju stracil charakter :((((
16 sie 2018 | 14:09
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nieprawda trzymasz poziom
16 sie 2018 | 14:37
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dokladnie, moim zdaniem Lewy walczyl ale co z tego jak rywale grali szybka pilka i odbierali skutecznie naszym ochote do gry. Zawinil brak gry zespolowej, brak mysli taktyczniej czyli w ostatecznym rozrachunku zawinil Nawalka.
16 sie 2018 | 13:13
+33
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wszystko jasne. Byli po prostu lepsi. Przygotowanie fizyczne, mentalne i generalna motywacja do gry nie miała znaczenia. To po co było grać skoro BYLI PO PROSTU LEPSI XD
16 sie 2018 | 13:11
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To jest wina Nawalki bo nie rozumie ze nie kazda grupa ludzi bedzie w stanie sie dopasowac do okreslonego ustawienia, jesli ktos patrzy na rozwoj sytuacji czyli w tym przypadku na to jak gra reprezentacja w ustawieniu z trojka obroncow i nie potrafi dostrzec ze cos nie funkcjonuje tak jak nalezy bo ma jakies swoje wizje ktorych jednak nie umie albo nie moze zaimplementowac to powinien sie puknac w czolo bo chyba ma cos z glowka. Aha jeszcze jedna rzecz, owszem bylismy starsi niz na Euro aleee bez przesady, w zasadzie tylko Blaszczykowski nie nadawal sie do pierwszego skladu bo mial rok z glowy przez kontuzje i po czesci z racji wieku, poza nim Piszczek tez juz mial swoje lata ale gral regularnie w Borussi wiec dawal rade i napewno nie tylko przez niego tak zle to wygladalo. Bajka ze bylismy slabi jest powtarzana przez wszystkich, trenerow, pilkarzy a nawet Bonka zeby sie oczyscic od krytyki ale to bzdury. Zreszta, poczekajmy co zrobi Brzeczek bo jestem w stanie sie zalozyc ze wszyscy "starzy" wlacznie z Blaszczykowskim zostana powolani wiec jaki moral z tego? zostali obarczeni za mundialowski blamaz ale pomimo to beda dalej powolywani? Kupy sie to nie trzyma i zarazem osmiesza te wszystkie wymowki winnych porazki w Rosji.
16 sie 2018 | 12:16
+31
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To sa jakies komunaly typowo propagandowe wszyscy winni tylko nie my>
Ten pan Rzepka to jest jakis amator.
On wykonuje zawod okolomedyczny i nie ma zero szacunku i honoru do tego zawodu.
Laik golym okiem widzial co sie dzialo z pilkarzami a ten pan mowi, ze wszystko bylo oki- to sa kpiny z nas wszystkich a przede wszystkim z pilkarzy.
Lukasz Piszczek mowi, ze mu prad odcielo a ten pan gada, ze wszystko bylo oki, noz ja cie prosze!
Jak sie PZPN zatrudnia takich amatorow i kelnerow, ktorzy robia posmiewisko z nasz wszystkich, na dodatek mowic, ze nic by nie zmienili to tacy ludzie z miejsca nie powinni nigdy wiecej dostac roboty w zawodzie.
Nie nadajesz sie panie Rzepka nawet na kelnera a co dopiero na pracownika reprezentacji od przygotowania fizycznego.
Tchorz i hipokryta.
16 sie 2018 | 12:07
+18
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale tu nie chodzi przecież o to że przegrali tylko o styl w jakim to robili, nawet z Japonią nie wyglądało to dobrze. Wygląda to jak typowe przerzucanie się winą, no ale czego my oczekujemy przecież to Polska, kraj ludzi dumnych którzy nigdy nie popełniają błędów.
16 sie 2018 | 11:46
(Edytowany)
tak tak i znowu szukają kozła ofiarnego , teraz to czy tamto , byliśmy za słabi i tyle , a kto mówił że Polska jest faworytem do wyjścia z grupy ?? , nie było tak ??? a pózniej bum , pyk i cyk i Polska odpadła , niech już skończą te durne wypociny na temat repry , są słabi a dzisiaj jeszcze klubiki nasze słabe pokażą niemoc w pucharach .../}| oto polska piłka właśnie...*(^
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
tak tak i znowu szukają kozła ofiarnego , teraz to czy tamto , byliśmy za słabi i tyle , a kto mówił że Polska jest faworytem do wyjścia z grupy ?? , nie było tak ??? a pózniej bum , pyk i cyk i Polska odpadła , niech już skończą te durne wypociny na temat repry , są słabi a dzisiaj jeszcze klubiki nasze słabe pokażą niemoc w pucharach .../}| oto polska piłka właśnie...*(^
16 sie 2018 | 11:37
+39
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
I kur... wiedzialem ze tak będzie. Kolejny niby raport z przegranych mistrzostw, z którego ch... wynika. Wsyzstko dobrze, wszystko pięknie, nic bysmy nie zmienili bo jestesmy kretynami... No taki wniosek ostatecznie musi pasc bo jak inaczej? Nic by nie zmienili?! Chieliby znowu takiej postawy na boisku? jaja sobie ktos kur... robi?! zazwyczaj ograniczam do minimum przeklenstwa, ale to juz sa kpiny!!
16 sie 2018 | 11:06
+54
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Czytając wypowiedź Rzepki aż mi ręce opadły. Piłkarze snuli się na boisku, ledwo dotrzymywali komukolwiek kroku i po prostu aż nadto widoczne było u nich zmęczenie...ale według trenera przygotowania fizycznego było wszystko ok. To widocznie ten Rzepka jak i jego sztab się wcale nie znają na robocie, którą wykonują.
17 sie 2018 | 11:39
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja bym nie powiedzial ze sie tak totalnie snuli, biegali ale problem polegal na tym ze nie potrafili nic rozegrac i szybko tracili pilke na rzecz rywala ktory wiedzial co z nia zrobic i dluzej sie przy niej utrzymywal dlatego tak to moglo wygladac ze prad im odcielo i byc moze byli lekko przemeczeni ale z tego co widzialem to ewidentnie wina porazki bylo brak pomyslu na gre, brak organizacji za ktora najbardziej odpowiada selekcjoner.
16 sie 2018 | 10:56
+47
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
czyli nic nowego.. 'operacja się udała ale pacjent nie żyje' tyle w temacie
16 sie 2018 | 10:11
+40
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Cytując klasyka "jesteśmy dziadami". od piłkarzy po sztab szkoleniowy. Zero profesjonalizmu
16 sie 2018 | 10:10
+60
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie , to są jakieś jaja! Cała reprezentacja wyglądała jakby dzień wcześniej ukończyła podwójny ultramaraton, a gościu przekonuje, że wszystko poszło zgodnie z planem. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale nawet z perspektywy laika łatwo można stwierdzić po tych meczach, że brakowało świeżości i siły całej kadry. Nawet Lewy nie błyszczał pod tym względem, a przecież gra i przygotowuję się w "czołowym europejskim klubie"!
16 sie 2018 | 10:05
+24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
co ma mówić, jak się przypucuje to nigdzie roboty nie znajdzie, co najwyżej w podstawówce
16 sie 2018 | 10:05
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przegraliśmy bo byliśmy słabsi i tyle w temacie.
16 sie 2018 | 09:52
+76
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Czytam i nie wierzę. Czy ci ludzie nie mają wstydu? Jakieś leszcze z krajów arabskich gryzły trawę, walczyły do końca i też odpadli podobnie jak Polska, ale jednak zaskarbili sobie szacunek piłkarskiego świata. Nasi natomiast skompromitowali się brakiem poświęcenia i zaangażowania na boisku. Ponadto do wyjasnienia jest, dlaczego sobie wybrali jako bazę Soczi z upalnym, zupełnie innym klimatem niż miejsca w których rozgrywali mecze: Moskwa, Kazań, Wołgograd. Może im się coś pomerdało i już w trakcie mundialu poczuli się jak na urlopie?
17 sie 2018 | 00:39
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przed mistrzostwami o tym pisalem,ze Boniek z nawalka wybrali to miasto ze wzgledu na zaspokojenie swoich wygod i atrakcji,typu-morze,z ciepelkiem,pola golfowe,kasyna,( i byc moze domy uciechy).To mnie zbanowali za krytyke,a okazalo sie ze jestem jasnowidz.
16 sie 2018 | 09:38
+41
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kompletnie nie wierze w te wyjaśnienia. Japonia sobie poradziła. Najbardziej widoczny był zupełny brak zrozumienia miedzy zawodnikami, mimo że grali ze sobą nie pierwszy raz. Przy średnio trzecim podaniu "pod presją" piłką lądowała w szczerym polu. Jakby nie było wiadomo, gdzie ta piłka ma trafić w efekcie końcowym. Równeż za duża nieśmiałość w meczu z Senegalem. My ten turniej przegraliśmy w głowach. Brak czysto piłkarsiej agresji.
17 sie 2018 | 00:41
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Powiedz prosto z mostu: te miernoty sie obsraly,tak jak kopacze Janasa przed meczem z cienkim Ekwadorem.
17 sie 2018 | 07:25
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Powiem inaczej: było tyle samo pomysłu i zaradności co w tamtym meczu, w ogóle w całym turnieju
16 sie 2018 | 09:36
+25
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
"Co więcej, mieliśmy zawodników dwa lata starszych niż w trakcie Euro 2016, którzy rozegrali nieco lub dużo mniej minut niż przed tamtym Euro." Czy mieliscie bardziej doswiadczonych i nie tak przemeczonych ciezkim sezonem zawodnikow ;)
16 sie 2018 | 09:29
+19
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No to jak rozgrali mniej minut przed euro.. to się nie przemeczyli tak.. co to za chore tlumaczenie.. taki Modric miał pewnie z 5 razy więcej minut na boisku w ostatnim sezonie niz przecietny reprezentant polski.. a jak grał.. i nie widać było zmęczenia. Poprostu na nowo Polacy odkryli że mamy kiepska reprezentacje nic nowego.. a z gówna nawet jezus bata nie ukręci..
16 sie 2018 | 10:13
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Rozegrali teraz mniej minut niż przed Euro. Czytaj: na Euro jechali zawodnicy stanowiący o sile swoich klubów w najlepszej dyspozycji. Z kolei na mistrzostwa Ci sami zawodnicy byli po kontuzjach lub grzali ławkę. Podsumować to można w jednym zdaniu: mieliśmy słabszą ekipę niż na Euro, za to lepszych przeciwników. I to święta prawda i każdy, kto nie pompował balonika to wiedział.
16 sie 2018 | 09:19
+97
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No zupełnie jak Smuda. Nic by nie zmienił, wszystko odjebane perfekcyjnie
16 sie 2018 | 08:52
+42
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ta jasne sztab jak zwykle jest niewinny haha jasne widac ze ledwo biegali zreszta sam piszczek piwiedzial, ze gojak odcielo zero skutecznosci i nie winil bym tu samego lewego bo poprostu nie mial z kim grac i na cale szzczescie zwolnili juz tego wfuefiste awalke
16 sie 2018 | 08:48
+107
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Czyli jak za komuny, wszystko zrobiliśmy perfekcyjnie i nikt nie jest winny.
16 sie 2018 | 08:38
+20
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Brak skuteczności , zero akcji w ataku tego nie dało się nam skleić. Gdyby nie król asyst Kurzawa to i byśmy z Japonią zjebali. Było minęło i sprawa ucichła Amen.
16 sie 2018 | 09:30
-8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Król asyst Kurzawa ?? chciałbym powiedzieć ze najlepsi asystenci mają kilkadziesiąt asyst w sezonie :) w najlepszych ligach... do króla to mu jeszcze daleko... może w następnym życiu.... A mecz z Japonią przecież zjebaliśmy... .Gdyby Japońce potrzebowali 3 pkt to tyle by mieli po meczu... Zwyczajnie dali nam wygrać...
16 sie 2018 | 13:22
(Edytowany)
No to ja chciałbym powiedzieć, że do kilkudziesięciu trochę im brakuje. Nie wiem gdzie Ty mecze oglądasz i jakie masz obeznanie w meczach, ale wyobraź sobie, że Ci najlepsi asystenci to nie są osoby które co mecz wykładają 2-3 patelnie i sprawa załatwiona :) Ale dla weryfikacji tego co mówie, w przeciwieństwie do Ciebie znam statystyki. Sezon 2017/18:
BPL- Kevin De Bruyne - 18
Bundesliga - T. Müller 14
Serie A- Luis Alberto 14
La Liga - Pablo Fornals, Messi, Suarez 12
Ligue 1- Neymar, Depay, Payet 13

Czas na Ekstraklase- R. Kurzawa 12

Jak widać, żaden zawodnik nie przekroczył w swoich rozgrywkach ligowych poziomu 20 asyst. Lig Europejskich nie liczę z tego powodu, że Kurzawa nie brał w nich udziału i statystyka wygląda najdokładniej mając podobną ilość spotkań. Nie można więc mówić o kilkudziesięciu. Nie wiem jakie Ty masz wyobrażenie o piłce, ale poziom 20- 30 asyst zaraz byłby sensacją w Europie i na świecie i to by znaczyło, że mamy jakiś ogromny talent i każdy się o niego bije. Ten człowiek wygrywałby klasyfikacje kanadyjskie :) na koniec podsumuję Twoją wypowiedź znamienitym

"..."
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No to ja chciałbym powiedzieć, że do kilkudziesięciu trochę im brakuje. Nie wiem gdzie Ty mecze oglądasz i jakie masz obeznanie , ale wyobraź sobie, że Ci najlepsi asystenci to nie są osoby które co mecz wykładają 2-3 patelnie i sprawa załatwiona :) Ale dla weryfikacji tego co mówię, w przeciwieństwie do Ciebie znam statystyki. Sezon 2017/18:
BPL- Kevin De Bruyne - 18
Bundesliga - T. Müller 14
Serie A- Luis Alberto 14
La Liga - Pablo Fornals, Messi, Suarez 12
Ligue 1- Neymar, Depay, Payet 13

Czas na Ekstraklase- R. Kurzawa 12

Jak widać, żaden zawodnik nie przekroczył w swoich rozgrywkach ligowych poziomu 20 asyst. Lig Europejskich nie liczę z tego powodu, że Kurzawa nie brał w nich udziału i statystyka wygląda najdokładniej mając podobną ilość spotkań. Nie można więc mówić o kilkudziesięciu. Nie wiem jakie Ty masz wyobrażenie o piłce, ale poziom 20- 30 asyst zaraz byłby sensacją w Europie i na świecie. To by znaczyło, że mamy jakiś ogromny talent, każdy się o niego bije. Ten człowiek wygrywałby klasyfikacje kanadyjskie :) na koniec podsumuję Twoją wypowiedź znamienitym

"..."
16 sie 2018 | 14:49
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ogląda ligę indyjską, tam często padają wyniki 6-4 czy 5-3 więc nabijają sobie w CV.
17 sie 2018 | 13:10
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Racja poniosło mnie trochę :) Ale taki Be Bruyne już robił wyniki ponad 20 asyst w sezonie :) Chociażby rekord 21 asyst w Wolfsburgu :) Bez wątpienia Kurzawa nie jest królem asyst :) jest wielu lepszych zawodników co ma odzwierciedlenie w tym gdzie gra Kurzawa :)
16 sie 2018 | 08:36
(Edytowany)
No to sobie wysnuł tezę wszyscy winni tylko nie sztab - Gratulacje
+87
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Strzelił wszystkim w kolano tylko nie sobie - no cóż niezła teoria spiskowa ,Gratulacje
16 sie 2018 | 08:25
+51
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Całe szczęście, że go już nie ma w kadrze. Co za głupie gadanie.
16 sie 2018 | 08:25
+17
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To było tak-Dziad i Baba posadzili rzepkę.A Rzepka odsiedział swoje ,a jak wyszedł to załatwił i Dziada i Babę :)
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Strzelcy {{title}} - Mistrzostwa Świata

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
6 (3)
2
4 (0)
3
4 (0)
4
4 (0)
5
4 (1)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
?>
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.