Sandro Tonali niczym Andrea Pirlo, dublet Oliviera Giroud! AC Milan nie dał szans rywalom [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 29 sie 2021 | 22:38
AC Milan odniósł pewne zwycięstwo w drugiej kolejce Serie A. Podopieczni Stefano Piolego wygrali z Cagliari 4:1.
Wynik spotkania otworzył Sandro Tonali. W 12. minucie środkowy pomocnik popisał się przepięknym strzałem z rzutu wolnego.
Po kwadransie gry było już 1:1. Do remisu doprowadził Alessandro Deiola, który wykorzystał podanie od Joao Pedro.
Milan po chwili znów wyszedł na prowadzenie. Kilkadziesiąt sekund po bramce Cagliari do siatki trafił niezawodny Brahim Diaz. Był to już drugi gol Hiszpana w tym sezonie ligowym.
W 24. minucie debiutancką bramkę w Serie A zdobył Olivier Giroud. Francuz wykończył składny kontratak "Rossonerich".
Jeszcze przed przerwą Giroud skompletował dublet. Tym razem mistrz świata pewnie wykorzystał rzut karny. Wszystko, co dobre w tym spotkaniu, odbyło się w pierwszej połowie. Po przerwie żadna z drużyn nie zdołała zaskoczyć rywala. Milan wygrał 4:1.

śr. wiek: 27.9 lat
W drugim spotkaniu ligi włoskiej rozgrywanym o godzinie 20:45 Roma pokonała Salernitanę 4:0. Na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Lorenzo Pellegrini, a także Jordan Veretout i Tammy Abraham. Nicola Zalewski nie podniósł się z ławki rezerwowych.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 18

29 sie 2021 | 22:44
0
Milan po majstra idzie, jeszcze Kessie i Ibra dojdzie to będzie maszyna
29 sie 2021 | 22:54
0
Plus Romain Faivre i Jesus Tecatito Corona :)
29 sie 2021 | 22:57
0
to dopiero 2 kolejka nie popadajmy w euforie do majstra jeszcze 36 kolejek :)
29 sie 2021 | 22:51
0
I tak własnie powinna wyglądać gra z dużo słabszym przeciwnikiem, wszyscy wiemy że majstra zdobywa sie wygrywając jak najwiecej meczy ze słabszymi rywalami.
29 sie 2021 | 22:55
0
Milan w takiej formie aż chce się oglądać. To wyglądało jakby licealista wszedł do klasy podstawowej 1-3 I bił te dzieci. Tworzą zgrany zespół i wydaje się, że mają dosyć mocny skład.
29 sie 2021 | 23:22
0
Milan bedzie mial dużo pożytku z Giroud.
0
Milan w formie ciekawe jak pójdzie im w kolejnej kolejce z lazio gdzie rywal dużo trudniejszy
29 sie 2021 | 23:19
tak, to nie będzie spacerek.
0
tak, to nie będzie spacerek. Podobnie jak CL...
30 sie 2021 | 00:17
0
gol z wolnego przepiękny
29 sie 2021 | 22:49
0
Forza Grande Milan!!! Idziemy po mistrzostwo i skalpy w Lidze Mistrzów :)
30 sie 2021 | 00:21
0
Giroud poprowadzi ich jeszcze do mistrzostwa!
29 sie 2021 | 23:01
0
Franck Kessie jak Leo Messi, Sandro Tonali jak Pirlo Andrea :)
30 sie 2021 | 15:58
0
Brawo drużyna, Sandro prawdziwy Milanista, piękny gol i piękny moment dla niego, jedziemy tak dalej w Serie A i LM! :)
29 sie 2021 | 23:34
"Według prawa numer "13" od sezonu 2019/2020 - Jeżeli w murze jest trzech lub więcej piłkarzy drużyny broniącej, atakujący nie mogą przebywać w odległości mniejszej niż jeden metr od muru. Jeśli zawodnik drużyny atakującej przekroczy tę odległość, to jego drużyna zostanie ukarana i rzut wolny powędruje do przeciwnego zespołu." Nie wiem czy ten przepis jest respektowany przez sędziów, ktoś wie?
0
"Według prawa numer "13" od sezonu 2019/2020 - Jeżeli w murze jest trzech lub więcej piłkarzy drużyny broniącej, atakujący nie mogą przebywać w odległości mniejszej niż jeden metr od muru. Jeśli zawodnik drużyny atakującej przekroczy tę odległość, to jego drużyna zostanie ukarana i rzut wolny powędruje do przeciwnego zespołu." Nie wiem czy ten przepis jest respektowany przez sędziów i czy w ogóle wszedł w życie, ktoś wie?
29 sie 2021 | 22:40