Sandro Tonali niczym Andrea Pirlo, dublet Oliviera Giroud! AC Milan nie dał szans rywalom [WIDEO]

AC Milan odniósł pewne zwycięstwo w drugiej kolejce Serie A. Podopieczni Stefano Piolego wygrali z Cagliari 4:1.
Wynik spotkania otworzył Sandro Tonali. W 12. minucie środkowy pomocnik popisał się przepięknym strzałem z rzutu wolnego.
Po kwadransie gry było już 1:1. Do remisu doprowadził Alessandro Deiola, który wykorzystał podanie od Joao Pedro.
Milan po chwili znów wyszedł na prowadzenie. Kilkadziesiąt sekund po bramce Cagliari do siatki trafił niezawodny Brahim Diaz. Był to już drugi gol Hiszpana w tym sezonie ligowym.
W 24. minucie debiutancką bramkę w Serie A zdobył Olivier Giroud. Francuz wykończył składny kontratak "Rossonerich".
Jeszcze przed przerwą Giroud skompletował dublet. Tym razem mistrz świata pewnie wykorzystał rzut karny. Wszystko, co dobre w tym spotkaniu, odbyło się w pierwszej połowie. Po przerwie żadna z drużyn nie zdołała zaskoczyć rywala. Milan wygrał 4:1.
W drugim spotkaniu ligi włoskiej rozgrywanym o godzinie 20:45 Roma pokonała Salernitanę 4:0. Na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Lorenzo Pellegrini, a także Jordan Veretout i Tammy Abraham. Nicola Zalewski nie podniósł się z ławki rezerwowych.
Adam Kłos29 Aug 2021 · 22:38