Schalke wygrywa na otwarcie rundy rewanżowej Bundesligi. Dogonili w tabeli Bayern

Lutsenko_Oleksandr / shutterstock.com
Autor: Tomasz Bratkowski 17 sty 2020 | 22:39
Dwa gole zobaczyli kibice w pierwszym w tym roku meczu niemieckiej Bundesligi. FC Schalke 04 Gelsenkirchen wygrało u siebie z Borussią Moenchengladbach 2:0 w piątkowym spotkaniu 18. kolejki.
Kibice na Veltins-Arena na gole musieli poczekać do drugiej połowy. Na jej początku kapitalnie przymierzył zza pola karnego tuż przy słupku Suat Serdar. Bramkarz Yann Sommer, który przed przerwą kilkoma świetnymi interwencjami ratował swój zespół, w tej sytuacji nie dał już rady sięgnąć piłki.
Minęło 10 minut i było już 2:0. Szybki kontratak gospodarzy, Benito Raman wystawił futbolówkę do Michaela Gregoritscha, a Austriak pewnie uderzył obok golkipera przyjezdnych. Po tym zwycięstwie podopieczni Davida Wagnera zajmują czwarte miejsce w tabeli ze zdobytymi 33 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Bayernem Monachium.
Natomiast zespół prowadzony przez Marco Rose plasuje się na drugiej pozycji, mając 35 "oczek" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie 1. FSV Mainz 05.

1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start