Sebastian Szymański z pierwszą asystą w lidze rosyjskiej. Jego podanie dało wyrównanie [WIDEO]

Dziurek / shutterstock.com
Sebastian Szymański zaliczył swoją pierwszą asystę w oficjalnym meczu Dynama Moskwa.
Jego drużyna rywalilizowała u siebie z Sochi. Gola przy którym asystował były piłkarz Legii zdobył w 50 minucie Sly. Szymański otrzymał piłkę na lewej stronie i sprytnie wycofał ją do nadbiegającego kolegi.
Wcześniej na 1:0 dla gości trafił w 31 minucie Anton Zabolotnyi.
W 63 minucie Sly znów strzelił gola, wyprowadzając Dynamo na prowadzenie. Po trzech minutach znów jednak był remis. Gola dla gości zdobył Miha Mevlja.
Ostatni cios zadali piłkarze Sochi. W 91 minucie bramkę na 3:2 zdobył Alexander Karapetian.
Dla Szymańskiego to dziewiąty mecz w tym sezonie ligi rosyjskiej. Do tej pory Polak nie trafił jeszcze do siatki. Jego zespół przed rozpoczęciem meczu z Sochi zajmował 10 miejsce w tabeli.
Adam Nowacki22 Sep 2019 · 14:24
Źródło: własne / Twitter