Sensacja w meczu Atletico Madryt! Bramkarz rywali pokonał Jana Oblaka!

Sensacja w meczu Atletico! Bramkarz rywali pokonał Jana Oblaka. To nie wystarczyło do zwycięstwa [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 21 sty 2021 | 22:30
Do niecodziennych wydarzeń doszło w meczu Eibaru z Atletico Madryt. Jana Oblaka pokonał... bramkarz rywali. To jednak nie wystarczyło, aby zdobyć punkty w starciu z "Rojiblancos".
Lider z Madrytu pojechał na Estadio Ipurua, aby zmierzyć się z Eibarem w ramach 19. kolejki La Liga. Diego Simeone wystawił od 1. minuty wszystkich najlepszych piłkarzy, ale lepiej w mecz weszli gospodarze.
W 12. minucie doszło do absolutnie niesamowitej historii. Po faulu Sime Vrsaljko sędzia podyktował rzut karny dla "Rusznikarzy". Jedenastkę pewnie wykorzystał Marko Dmitrović, golkiper Eibaru. Jan Oblak nie zdołał zatrzymać swojego vis a vis.
Przed przerwą odpowiedział Luis Suarez. Urugwajczyk wykorzystał pomyłkę obrońców i pewnie pokonał strzelca pierwszej bramki. W drugiej połowie Atletico miało problem z dojściem do klarownych sytuacji. Defensorzy Eibaru skutecznie hamowali próby Marcosa Llorente i Luisa Suareza. W 84. minucie najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Joao Felix, ale Dmitrović obronił strzał Portugalczyka.
Na cztery minuty przed końcem fatalny błąd popełnił jednak Anaitz Arbilla. Stoper sfaulował Suareza w polu karnym i sędzia musiał wskazać na jedenasty metr. Suarez wykorzystał tę szansę i po raz drugi wpisał się na listę strzelców.
Dzięki dubletowi Luis Suarez wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców La Liga. Atletico dowiozło zwycięstwo do końca i zwiększyło przewagę nad drugim w tabeli Realem Madryt.
1 - 2
21 sty 2021 | 21:30 (zakończony)

Przebieg meczu

12'
62'
89'
90'

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 36

21 sty 2021 | 23:27
0
+7 nad Realem, +10 nad Barcą i mecz zaległy. Panie Simeone, proszę tego nie spierdolić.
22 sty 2021 | 00:13
0
Polac Mu ;)
22 sty 2021 | 00:26
0
I patrzac na tabele najlepszych strzelcow Suarez wcisnal 11 goli dla atletico, a mogl dla barcelony. Ah ten koeman.
22 sty 2021 | 04:12
0
jaki koeman... przecież suareza zarząd wyrzucił
22 sty 2021 | 09:58
0
Koeman powiedział Suarezowi ze nie widzi go w swoich planach.
22 sty 2021 | 16:04
0
Nie interesuje mnie co sie dzieje w tym teatrze.
21 sty 2021 | 22:45
0
Żeby w meczu z liderem ligi podejść do rzutu karnego, będąc bramkarzem, to trzeba mieć jaja ze stopu tytanowego. Jeszcze strzelił na 1-0...
21 sty 2021 | 22:53
0
Trzeba być bardzo pewnym siebie bo gdyby Oblak to obronił to jest bardzo duża szansa na gola, ale już dla Atm.
21 sty 2021 | 22:54
0
No i ten mocny, pewny strzał po ziemi. Oblak nawet jakby wyczuł, to raczej byłby bez szans na odbicie piłki.
21 sty 2021 | 22:52
0
Piątek niech się uczy
21 sty 2021 | 23:00
0
To jest dla Ciebie sensacja? xd Sensacja to by była, jakby do przerwy prowadzili 6:0. Bramkarz se z karnego bramkę strzelił i wielkie mi halo. Co prawda nie zdarza się to zbyt często ale kurwa, co to za sensacja...
0
I cyk kolejne trzy punkty, graty Atleti graty ;)
21 sty 2021 | 23:39
0
No i gitara, oby tak dalej. Ten cały projekt Simeone zasługuje na więcej, niż jedno mistrzostwo.
22 sty 2021 | 05:40
0
Dalej nie mogę zrozumieć jak Barcelona mogła oddać Suareza jeszcze do tego za grosze😜
0
Marko Dmitrović jest też podobno siódmym bramkarzem w LaLiga który zdobył bramkę w lidze (nie z karnego) w regularnym czasie gry - z główki też potrafi. No ale lepiej mieć takiego Suareza w drużynie który i tak ostatecznie wygra ci mecz. Trzeba wiedzieć jedno. Z Atletico gra się do końca. Pewien trener niemieckiego pochodzenia co urzęduje obecnie na Anfield coś o tym wie ;)
21 sty 2021 | 23:46
0
Ciężko będzie im to spierdzielić żeby nie zgarnąć mistrza...
21 sty 2021 | 23:50
0
Gdyby to był jakiś lob od bramki do bramki, to by robił wrażenie, ale to był karny, więc nie ma się czym podniecać.
22 sty 2021 | 04:53
0
Ale mi sensacja. Rozumiem jakby przegrali. Ale wygrali kolejne spotkanie i to się liczy. Eibar chciał w ten sposób podłamać formę psychiczną ekipę Cholo ale jakoś to oni przegrali. Od początku mecz był pod kontrolą Simeone. Jeden gol stracony w pierwszej połowie nic nie znaczy. Brawo Atletico 👍 Vamos Atléti Vamos Amigos!!! Aúpa Atléti!!!🇦🇹 Idziemy po Mistrza 🏆
0
Ktoś tu obstawił, że bramkarz strzeli gola :)
22 sty 2021 | 14:54
0
Szkoda że oblak się nie odegrał na Dmitroviciu i też z karnego nie uderzył. To byłaby dopiero sensacja 🤣🤣🤣
22 sty 2021 | 09:21