Sensacja w Miami! Hubert Hurkacz wyeliminował Dominika Thiema

Mai Groves / shutterstock.com
W II rundzie turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Miami Hubert Hurkacz okazał się lepszy od Dominika Thiema. Polski tenisista zwyciężył 6:4, 6:4.
Hurkacz wykazał się w tym pojedynku ogromną determinacją i wolą walki. Mimo tego, że przegrywał w pierwszym gemie, odrobił stratę grając bardzo agresywnie i nie unikając starć przy siatce.
Polski tenisista nie dawał swojemu rywalowi ani chwili wytchnienia, zmieniał kierunki i rotację, co uniemożliwiało Thiemowi wejście w uderzenie. Ostatecznie Polak wygrał pierwszego seta.
Drugi set również nie rozpoczął się zbyt dobrze dla Polaka. Thiem prowadził już nawet 4:2, ale Hubert Hurkacz wygrał kolejne 4 gemy z rzędu i odniósł spektakularne zwycięstwo w całym meczu, pokonując tym samym rywala, który kilka dni temu triumfował pierwszy raz w życiu na imprezie rangi Masters 1000 w Indian Wells.
Łukasz Karyniewski23 Mar 2019 · 08:11