Sensacja w Pucharze Niemiec! Trzecioligowiec wyeliminował Bayer Leverkusen [WIDEO]

Bayer Leverkusen odpadł z Pucharu Niemiec już na etapie 1/32 finału. "Aptekarze" przegrali 3:4 z trzecioligowym SV07 Elversberg.
Ekipa z Leverkusen podeszła do tego starcia w optymalnym składzie. Od pierwszej minuty na boisku ujrzeliśmy m.in. Patrika Schicka, Moussę Diaby'ego czy Adama Hlozka.
Wynik meczu otworzyli jednak gospodarze. Już w 2. minucie do siatki trafił Jannik Rochelt. Radość piłkarzy Elversbergu nie trwała długo. W 5. minucie debiutancką bramkę w barwach Bayeru zdobył Hlozek.
W 17. minucie arbiter podyktował rzut karny dla Elversbergu. Jedenastkę na bramkę zamienił Koffi. Po dwóch kwadransach Bayer znów wyrównał za sprawą trafienia Charlesa Aranguiza.
W 37. minucie Lukas Hradecky nie miał nic do powiedzenia po uderzeniu Luki Schnellbachera. W drugiej połowie czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył Kevin Conrad.
Bayer stać było jeszcze tylko na jedną odpowiedź. Wynik meczu w 89. minucie ustalił Patrik Schick.
Adam Kłos30 Jul 2022 · 18:04