Sensacyjna porażka Realu Madryt! Koszmarny błąd Edera Militao pogrążył "Królewskich" [WIDEO]

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 02 Sty 2022 | 15:56
W pierwszym niedzielnym meczu 19. kolejki La Liga Getafe sensacyjnie pokonało na własnym boisku Real Madryt 1:0. O wszystkim przesądził gol Enesa Umala z 9. minuty spotkania. W tej sytuacji fatalnie zachował się Eder Militao.
Podopieczni Carlo Ancelottiego w krajowych rozgrywkach spisywali się do tej pory znakomicie - w pierwszej połowie sezonu przegrali zaledwie jeden mecz. W rywalizacji z Getafe uważani byli za murowanych faworytów.
Spotkanie rozpoczęło się jednak od sensacyjnego gola dla gospodarzy. W dziewiątej minucie fatalny błąd popełnił Eder Militao, który stracił piłkę we własnym polu karnym. Z prezentu z łatwością skorzystał Enes Umal.
Niewiele brakowało, aby jeszcze w pierwszym kwadransie Getafe podwyższyło prowadzenie. Thibaut Courtois wybił piłkę prosto pod nogi Maksimovicia, ale ten uderzył zbyt lekko, aby wykorzystać tę pomyłkę.
Później do głosu zaczął dochodzić Real. Dwukrotnie z dystansu groźnie uderzał Luka Modrić. Za pierwszym razem jego uderzenie świetnie obronił Soria, przy drugiej próbie Chorwat trafił natomiast w poprzeczkę.
W końcówce pierwszej połowy kolejny cios mogło za to zadać Getafe. Za wcześniejszy błąd nieco zrehabilitował się Militao, które w doliczonym czasie gry ofiarnie zablokował strzał Aleny.
W drugiej części spotkania Real atakował, lecz nie był w stanie przebić się przez dobrze zorganizowaną obronę gospodarzy. Gdy do niezłej sytuacji doszedł Karim Benzema, zablokował go Cuenca.
Na murawie pojawili się między innymi Eden Hazard oraz Mariano Diaz, ale ich wejście nie odmieniło gry "Królewskich". Najgroźniej robiło się po strzałach z dystansu - Soria musiał wysilić się między innymi po uderzeniu Casemiro. W doliczonym czasie gry golkiper Getafe poradził sobie także z uderzeniem głową Isco.
Mimo aż siedmiu doliczonych minut wynik nie zmienił się do samego końca spotkania i sensacja stała się faktem. Getafe zwyciężyło 1:0, oddalając się od strefy spadkowej. Real poniósł drugą ligową porażkę w tym sezonie, wciąż jest jednak zdecydowanym liderem tabeli.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny