Sensacyjne doniesienia z Włoch. Nowy, zaskakujący kandydat do wzmocnienia Manchesteru United

Sensacyjne doniesienia z Włoch. Nowy, zaskakujący kandydat do wzmocnienia Manchesteru United
kivnl / shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 06 Sie 2022 | 09:56
Manchester United wciąż szuka nowego napastnika. "La Gazzetta dello Sport" podaje, że jednym z kandydatów do wzmocnienia "Czerwonych Diabłów" jest Marko Arnautović.
Cristiano Ronaldo prawdopodobnie nie opuści Manchesteru United w trakcie letniego okienka. Mimo tego włodarze angielskiego klubu wciąż szukają zawodnika, który odciążyłby Portugalczyka w roli napastnika.
Dalsza część tekstu pod wideo
Rolę tę miał początkowo sprawować Anthony Martial, który zrobił dobre wrażenie podczas okresu przygotowawczego. Francuz doznał jednak kontuzji i nie będzie dysponowany przez kilka następnych tygodni.
Sprawia to, że zarząd Manchesteru United nie ustaje w swoich staraniach. Do tej pory mówiono o możliwym transferze Benjamina Seski z RB Lipsk, lecz "La Gazzetta dello Sport" przedstawia kolejnego kandydata.
Według włoskich mediów "Czerwone Diabły" poważnie rozważają sprowadzenie Marko Arnautovicia. Taki ruch aprobuje sam Austriak, który jest żywo zainteresowany powrotem na Wyspy.
33-letni zawodnik występował w Premier League w barwach West Hamu United i Stoke City. Łącznie zaliczył 184 spotkania, w których zdobył 43 bramki i zanotował 37 asyst.
Transfer Marko Arnautovicia byłby budżetowym rozwiązaniem dla Manchesteru United. Obecna umowa napastnika z Bolonią jest co prawda ważna do 30 czerwca 2024 roku, lecz włoski klub ma nie oponować w związku ze wcześniejszym rozstaniem się z Austriakiem.
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Dyskusja 17