Sensacyjny transfer Manchesteru United? Fabrizio Romano ujawnia, o kogo walczą "Czerwone Diabły"

Sensacyjny transfer Manchesteru United? Fabrizio Romano ujawnia, o kogo walczą "Czerwone Diabły"
kivnl / shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 22 cze 2022 | 16:22
Manchester United może niebawem przeprowadzić zaskakujący transfer. Fabrizio Romano informuje o zainteresowaniu sprowadzeniem Daniela Bachmanna z Watfordu. Austriak miałby pełnić funkcję bramkarza numer dwa.
Manchester United przygotowuje kadrę na następny sezon. W kontekście klubu z Old Trafford wymienia się kolejnych zawodników - teraz Fabrizio Romano podaje, iż do "Czerwonych Diabłów" może dołączyć Daniel Bachmann.
Dalsza część tekstu pod wideo
Austriacki piłkarz jest obecnie zawodnikiem Watfordu. W minionym sezonie wystąpił on w 12 meczach "Szerszeni", cały czas rywalizując z Benem Fosterem.
Niebawem 27-latka może czekać największy transfer w jego karierze. Według Romano rozmowy między Manchesterem United a Watfordem już się zaczęły.
Obecny klub bramkarza nie chce przystać na wypożyczenie zawodnika. "Szerszenie" rozważają jedynie sprzedaż, która wiązałaby się z wpłynięciem do klubu określonych środków finansowych.
Daniel Bachmann miałby pełnić na Old Trafford funkcję drugiego bramkarza. Dotychczasowy zastępca Davida de Gei - Dean Henderson - jest bowiem o krok od dołączenia do Nottingham Forest.
Angielskie media postrzegają taki ruch ze strony "Czerwonych Diabłów" jako sensacyjny. Według ekspertów i analityków Austriak był jednym z najgorszych golkiperów w całej Premier League 2021/22.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Fabrizio Romano