Sevilla wygrała z AS Romą i zagra w ćwierćfinale Ligi Europy! Kapitalny rajd Reguilona [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 6 sie 2020 | 20:56
Sevilla pokonała AS Romę 2:0 (2:0) w meczu Ligi Europy. Tym samym ekipa z Hiszpanii zameldowała się w ćwierćfinale rozgrywek.
Starcie Sevilli z Romą było uważane za jeden z najciekawszych pojedynków w 1/8 finału Ligi Europy. O tym, kto awansuje do kolejnej rundy rozgrywek, zadecydował tylko jeden mecz. Wszystko przez to, że pierwsze spotkanie między tymi zespołami nie odbyło się z powodu pandemii koronawirusa.
Dziś obie drużyny spotkały się na neutralnym terenie w Duisburgu. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando Sevilli. Pierwszy strzał na bramkę Romy oddał Youssef En-Nesyri. W 7. minucie Pau Lopez odbił potężne uderzenie Ocamposa. Po chwili bramkarza Romy uratowała poprzeczka, gdy uderzał Kounde.
Sevilla dopięła swego w 22. minucie. Reguilon popisał się kapitalnym rajdem, wpadł w pole karne i ze spokojem umieścił piłkę w siatce.
Kolejny cios ekipa z Andaluzji zadała jeszcze przed przerwą. W 44. minucie Ocampos minął obrońcę i zagrał piłkę przed bramkę. Tam formalności dopełnił En-Nesyri.
W drugiej połowie Roma ruszyła do odrabiania strat. Szansę miał Mchitarjan, ale uderzył obok słupka. Kilka minut później Dżeko chciał zaskoczyć golkipera rywali, jednak minimalnie się pomylił. Piłkarze Sevilli kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i zdołali po raz trzeci skierować piłkę do siatki. Tym razem gol nie został uznany, bo sędzia wskazał pozycję spaloną. Tuż przed końcem gry poprzeczkę bramki Romy obił jeszcze Banega.
W doliczonym czasie gry z boiska wyleciał Gianluca Mancini. Włoch w pojedynku powietrznym zaatakował przeciwnika łokciem.
Sevilla ostatecznie wygrała 2:0 i w ćwierćfinale zmierzy się z lepszym z pary Wolverhampton - Olympiakos.
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 30

7 sie 2020 | 00:48
0
w︆︆w︆︆w︆︆.︆k︆︆k︆i︆s︆s︆.︆︆c︆︆l︆u︆︆b - niеsаmоwity serwis randkowy dla dorosłyсh, którzy сhcą znalеźć pаrtnеra dо seksu
6 sie 2020 | 23:55
0
Nooo Reguilion w końcu uczył się od najlepszych. :D
6 sie 2020 | 22:19
0
Roma wyeliminowana. Teraz zobaczymy co Inter pokaże. Juventus w takiej formie raczej tez odpadnie... Taaaaka mocna ta włoska liga:D
7 sie 2020 | 10:33
0
Niemieckie też ładnie lecą :) wolfsburg 0:3 z ukraincami , eintracht odpada ze srednim Basel 0:4 w dwumeczu.silna ta bundesliga.
6 sie 2020 | 21:22
0
Ej ale jak to.Przecież La liga jest słabiutka.Tak pisali 😏
6 sie 2020 | 21:47
0
Wczoraj wygrał włoski klub z hiszpańskim ( Inter vs Getafe) dzisiaj hiszpański z włoskim, nie ma co wyciągać wniosków na podstawie jednego meczu.
6 sie 2020 | 22:06
0
Inter to vicemistrz Włoch więc jakby nie patrzeć,miał więcej do udowodnienia.
7 sie 2020 | 10:38
0
A Napoli ogrywa wielkiego mistrza w anglii bedac 7 klubem we wloszech...
7 sie 2020 | 10:44
0
Niespodzianki były i będą.
7 sie 2020 | 10:50
0
Niezła hipokryzja. W jedną stronę to niespodzianki , ale jak w drugą to już inna gadka :)
7 sie 2020 | 11:45
0
Ale Getafe nie wygrało z Interem więc o co się prujesz.
0
Chyba, że Czerwone Diabły wystawią rezerwowy skład (bo takie słuchy też dochodzą), no to wtedy mają szansę.
6 sie 2020 | 21:16
0
Dlaczego zawsze włoskie kluby dają dupy w pucharach??? I bądź tu kibicem serie a...
6 sie 2020 | 21:34
0
Inter i Roma zawsze dają dupy. Pozostałe drużyny w tym sezonie przecież grają ok.
6 sie 2020 | 21:40
0
Zwłaszcza juve w lm i napoli zajebiście grają
6 sie 2020 | 23:18
0
No a jak grają? Juve na luzie wyszło z grupy, a w 1/8 niezasłużenie przegrali z Lyonem.
Napoli też na luzie wyszło z grupy i zremisowało z Barceloną.
Czyli raczej wyniki ok poza meczem z Lyonem.
6 sie 2020 | 23:23
0
Taa wyniki Napoli świetnie remis z Genk i Salzburgiem to faktycznie powód do dumy
7 sie 2020 | 10:35
0
I te samo Napoli ogrywa wielki Liverpool. Czyli co angielska liga słaba ? Rozumowanie gimbazy.
I 2:0 z Liverpoolem.
0
6 sie 2020 | 21:51
0
Włoska liga ostatnimi laty jest mocno średnia. Moim zdaniem obecnie znajduje się nawet za niemiecką, jeśli chodzi o poziom ligi.
Tutaj jednak bez zaskoczeń, Sevilla jest mega mocna po przerwie i wydaje się być jednym z faworytów do końcowego triumfu.
6 sie 2020 | 23:24
0
Dziś Sevilla wygrała nie dlatego, że jest lepszym zespołem tylko walczyła jakby byli jacyś nabuzowani, aż do przesady. Romie mniej zależało chyba na wygraniu tego meczu po prostu. Oni swój cel osiągnęli czyli top4 w lidze włoskiej. Nie każdemu zależy na europejskich pucharach tak jak na lidze.
6 sie 2020 | 23:36
0
Od kiedy 5. miejsce mieści się w top4?
6 sie 2020 | 23:49
0
Racja, mój błąd. Ale dziś nie zależało im na wygranej.
7 sie 2020 | 10:36
0
Za niemiecką w czym ta serie a ?
Rintracht odpada 0:4 z Basel, wolfsburg dostaje baty od ukraincow 0:3 , wczesniej gladbach odpada z turkami .
7 sie 2020 | 11:06
0
Wg mnie faworytem do zdobycia trofeum jest jednak United i Inter.
7 sie 2020 | 15:12
0
Napisałem, że jest jednym z faworytów. O ile jednak się dobrze orientuję, to United i Inter są z jednej strony drabinki, a Sevilla jest z drugiej. Biorąc pod uwagę to, że najgroźniejszym rywalem dla Hiszpanów są Wilki w drodze do finału, to stawiałbym ich jako porównywalnych faworytów do MU i Interu, bo zwyczajnie mają łatwiejszą drogę do tego finału.
7 sie 2020 | 15:09
0
OK, przesadziłem może, że Serie A jest za Niemcami, ale jest to podobny poziom. Wciąż jednak podtrzymuję, że są daleko za Hiszpanami i Anglikami.
6 sie 2020 | 21:04
0
Sevilla wygrala ten mecz dobra taktyka i wysokim presingiem.Roma nie istniala w ofensywie poza chwilowym przeblyskiem w drugiej polowie.Mozna by rzec ze 2:0 to najnizszy wymiar kary.