Sevilla wygrała z Realem Betis. Marcos Acuna odpalił petardę [WIDEO]

Real Betis przegrał z Sevillą 0:2 (0:0) w meczu 14. kolejki La Liga. Ozdobą derbowego spotkania był gol zdobyty przez Marcosa Acunę.
Derby Sewilli w pierwszej połowie nie były wielkim widowiskiem. Do siatki co prawda trafił Bellerin, ale gol nie został uznany. Piłkarz gospodarzy został złapany na pozycji spalonej.
Tuż przed gwizdkiem na przerwę sytuacja podopiecznych Manuela Pellegriniego znacznie się skomplikowała. Drugą żółtą kartkę otrzymał Rodriguez i Betis całą drugą połowę musiał grać w osłabieniu.
Sevilla z przewagi skrzętnie skorzystała. Prowadzenie objęła na początku drugiej odsłony spotkania. Na listę strzelców wpisał się Acuna. Defensor odpalił petardę z 16. metra i nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali.
Ostatecznie Sevilla zadała jeszcze jeden cios. W 81. minucie trafienie samobójcze zanotował Bellerin i stało się jasne, że Betis tego spotkania nie wygra.
Daniel Makarewicz07 Nov 2021 · 22:52