Sevilla wygrała z Realem Betis. Marcos Acuna odpalił petardę [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 7 lis 2021 | 22:52
Real Betis przegrał z Sevillą 0:2 (0:0) w meczu 14. kolejki La Liga. Ozdobą derbowego spotkania był gol zdobyty przez Marcosa Acunę.
Derby Sewilli w pierwszej połowie nie były wielkim widowiskiem. Do siatki co prawda trafił Bellerin, ale gol nie został uznany. Piłkarz gospodarzy został złapany na pozycji spalonej.
Tuż przed gwizdkiem na przerwę sytuacja podopiecznych Manuela Pellegriniego znacznie się skomplikowała. Drugą żółtą kartkę otrzymał Rodriguez i Betis całą drugą połowę musiał grać w osłabieniu.
Sevilla z przewagi skrzętnie skorzystała. Prowadzenie objęła na początku drugiej odsłony spotkania. Na listę strzelców wpisał się Acuna. Defensor odpalił petardę z 16. metra i nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali.
Ostatecznie Sevilla zadała jeszcze jeden cios. W 81. minucie trafienie samobójcze zanotował Bellerin i stało się jasne, że Betis tego spotkania nie wygra.
0 - 2
07 lis 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

63'
C. Tello
(Rodri)
81'
H. Bellerin
83'
Munir El Haddadi Mohamed
87'
L. Augustinsson
90'
3'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 4

7 lis 23:20
0
Fatalna postawa Verdiblancos w derbach Sevilli od kilku sezonów. Ostatnie 6 meczów bilans 0 zwycięstw 1 remis 5 porażek
8 lis 04:40
0
Ale Sevilla pięknie pyka aż się miło ogląda jeszcze ta brama acuni poezja
8 lis 11:16
0
żeby tylko w lidze mistrzów potrafili tak zagrać. Bo w grupie mają kluby o podobnym poziomie co Betis a są na ostatnim miejscu.