Show Ansu Fatiego! Gol nastolatka, debiut Aguero i cenne zwycięstwo FC Barcelony [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 17 paź 2021 | 22:52
FC Barcelona zanotowała ważne zwycięstwo. Podopieczni Ronalda Koemana na własnym boisku wygrali 3:1 z Valencią.
Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego uderzenia ze strony gości. W 5. minucie Jose Gaya zaskoczył bramkarza Barcelony mocnym uderzeniem z dystansu.
Do remisu doprowadził Ansu Fati. W 14. minucie nastolatek przeprowadził dwójkową akcję z Memphisem Depayem i niezwykle precyzyjnym strzałem posłał piłkę do bramki. Był to drugi gol nowej "dziesiątki" Barcelony w tym sezonie.
Jeszcze przed przerwą Barcelona objęła prowadzenie. Ansu Fati wywalczył rzut karny, a z jedenastu metrów nie pomylił się Memphis Depay.
W 50. minucie "Duma Katalonii" przeprowadziła ciekawą akcję kombinacyjną. Frenkie de Jong i Sergino Dest wymienili podania w polu karnym, piłka trafiła pod nogi Fatiego, a ten oddał strzał lewą nogą. Jasper Cillessen z trudem sparował futbolówkę na rzut rożny.
Po kilkudziesięciu sekundach odpowiedział Carlos Soler. Defensywa "Barcy" zapomniała o pomocniku, który uderzył w słupek.
Decydujący cios Valencii zadał Philippe Coutinho. W 85. minucie Brazylijczyk przejął piłkę zagrywaną z prawego skrzydła przez Sergino Desta i z bliskiej odległości strzelił pierwszego gola w tym sezonie.
Po tym golu Koeman zdecydował się wpuścić na boisko Sergio Aguero. Argentyńczyk zanotował oficjalny debiut w barwach Barcelony.
"Duma Katalonii" dowiozła dwubramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. Zwycięstwo pozwoliło awansować na siódme miejsce w tabeli. Za tydzień Barcelona zmierzy się z Realem Madryt.
3 - 1
17 paź 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

20'
Gavi
39'
41'
60'
(H. Duro)
70'
N. Gonzalez
(Gavi)
71'
O. Mingueza
87'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 34

17 paź 22:54
0
Wkońcu Barcelona zagrała dobry mecz.
0
Gdyby nie Ter Stegen to by nie było tak kolorowo. Jakiś postęp jest. Trzeba przyznać, że Valencia dała z siebie wszystko.
17 paź 22:53
0
Brawo Barca!
#COUTINHO #ANSUFATI #VISCAELBARCA
17 paź 23:01
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni - i tak pewnie spadną z ligi.
0
Długo trzeba było czekać na zwycięstwo Barcelony.
0
W tym kryzysie i bez Messiego to ciekawe kursy na Barcę u siebie. 1,6, że wygrają, a ze dwa lata temu to by było pewnie jakieś 1,2. Dziś było warto postawić, choć gola i tak dali sobie wbić.
17 paź 23:00
0
Dziwisz się. ostatnio albo przegrywają, albo cudem remis ratują, a gra nie zachwyca.
17 paź 23:21
0
I taka słaba Barcelona tylko 2 pkt za Realem i Atleti, jeszcze będzie ciekawie w lidze
17 paź 23:41
0
Rzadko spotykana łatwość dochodzenia do sytuacji i ...celność.
Oby teraz już kontuzji nie łapał to piłka nożna będzie miała kolejnego wielkiego piłkarza
17 paź 22:57
0
Fajny meczyk do oglądania. Do zobaczenia za tydzień w El Clasico.
Hala Madrid!
18 paź 02:41
0
Valencia, jak co roku, wpierdol od Barcelony. U nich to tradycja.
0
Jakiś postęp widać. Jako kibic RMA gratuluję Barcy w końcu dobrego meczy bo licze na świetny mecz za tydzień bo jakby Barcelona grała tak jak wcześniej to dostałaby mocny wpie*ol. (Chodzi mi oczywiście o El Clasico
17 paź 23:15
0
Dobry mecz, to tylko jeden taki, ale to dobre uczucie wiedzieć, że być może wracamy na właściwe tory (no, przynajmniej mając taki skład jaki mamy). Dobry prognostyk przed Klasykiem :)