Składy na mecz Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki. Donny van de Beek zagra od pierwszej minuty

cristiano barni / shutterstock.com
Znamy składy na mecz Ajaksu Amsterdam z PAOK Saloniki w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Początek gry o 20:30.
Choć Ajax był rewelacją kolejnej edycji Ligi Mistrzów i zdobył mistrzostwo Holandii, to do kolejnej edycji Champions League musi przebijać się przez eliminacje. Z wyjazdu do Salonik przywiózł korzystny wynik - padł tam remis 2:2.
Erik ten Hag na mecz rewanżowy wystawił swoje gwiazdy - Donny'ego van de Beeka, Davida Neresa, Dusana Tadicia, czy Hakima Ziyecha.
W wyjściowym składzie PAOK zabrakło miejsca dla Karola Świderskiego. W ataku zagra Chuba Akpom.
Zwycięzca dwumeczu Ajax - PAOK w IV rundzie zagra z APOEL-em Nikozja albo Karabachem.
Kamil Kaczmarek13 Aug 2019 · 19:24
Źródło: Twitter