Składy na mecz Atletico Madryt - FC Barcelona. Diego Simeone i Ronald Koeman odkryli karty przed hitem La Liga

Marco Canoniero / shutterstock.com
W hicie 10. kolejki La Liga Atletico Madryt podejmie FC Barcelonę. Diego Simeone oraz Ronald Koeman podali już wyjściowe składy obu drużyn na to spotkanie.
Atletico Madryt to jedyna drużyna w hiszpańskiej ekstraklasie, która na krajowym podwórku jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Piłkarze ze stolicy mają siedemnaście punktów po siedmiu meczach.
Przeciwko swojemu byłemu klubowi nie zagra niestety Luis Suarez, który zakaził się koronawirusem na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju. Wystąpi za to będący ostatnio w znakomitej formie Joao Felix.
Skład Atletico Madryt: Oblak - Trippier, Savić, Gimenez, Hermoso - Llorente, Saul, Koke, Carrasco - Correa, Joao Felix
FC Barcelona z siedmiu dotychczasowych meczów w lidze wygrała natomiast tylko trzy. W efekcie do czołowych drużyn traci już sporo - ma sześć punktów mniej od dzisiejszych rywali.
Ze względu na kontuzje na Wanda Metropolitano nie mogą wystąpić między innymi Ansu Fati oraz Sergio Busquets. Ronald Koeman od pierwszej minuty posłał do boju między innymi Ousmane Dembele, Antoine'a Griezmanna oraz Leo Messiego.
Skład FC Barcelony: Ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Pjanić, De Jong - Dembele, Griezmann, Pedri - Messi
Początek spotkania w Madrycie o godzinie 21:00. 30 minut wcześniej w serwisie Meczyki.pl rozpocznie się relacja na żywo. Do Waszej dyspozycji tradycyjnie będzie również czat.
Maciej Pietrasik21 Nov 2020 · 19:56
Źródło: Twitter