Składy na mecz Belgia - Włochy. Potęgi walczą o trzecie miejsce w Lidze Narodów

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
O godzinie 15:00 rozpocznie się mecz o trzecie miejsce w Lidze Narodów. Roberto Mancini i Roberto Martinez odkryli karty przed nadchodzącym spotkaniem.
Obie drużyny z pewnością mogą odczuwać pewien niedosyt. W półfinale Włosi musieli uznać wyższość Hiszpanii, która wygrała 2:1, przerywając passę 37 spotkań "Azzurrich" bez porażki.
Z kolei Belgowie byli bliscy pokonania reprezentacji Francji. Po pierwszej połowie czwartkowego meczu prowadzili 2:0. Po przerwie do siatki trafili jednak Karim Benzema, Kylian Mbappe i Theo Hernandez, pieczętując awans do finału.
Belgia podejdzie do dzisiejszego starcia w sporym osłabieniu. Roberto Martinez nie może skorzystać z usług Romelu Lukaku i Edena Hazarda. Obaj opuścili zgrupowanie, zmagając się z problemami zdrowotnymi.