Składy na mecz Hertha BSC - Union Berlin. Krzysztof Piątek znów na ławce rezerwowych

Poznaliśmy składy na dzisiejsze derby Berlina. Mecz Hertha - Union rozpocznie się o 20:30.
Berlińskie zespoły są sąsiadami z ligowej tabeli. Hertha na razie jest jedenasta, Union - dwunasty.
W pierwszej po przerwie kolejce lepiej zagrali piłkarze Bruno Labbadii, którzy wygrali na wyjeździe z Hoffenhein 3:0. Skromny udział w tym sukcesie miał Krzysztof Piątek - Polak na boisku pojawił się dopiero w końcówce. Być może tym razem będzie podobnie, bo 24-latek znów rozpocznie spotkanie wśród rezerwowych. Od początku w ataku zagra Vedad Ibisević.
Hertha: Jarstein – Pekarik, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt – Skjelbred, Grujic, Darida – Lukebakio, Ibisević, Cunha.
Union w poprzedniej kolejce przegrał z Bayernem Monachium 0:2. Żadnych pretensji za tamten występ nie może mieć do siebie żegnający się z klubem Rafał Gikiewicz. Polski bramkarz i z Herthą zagra od pierwszej minuty.
Union: Gikiewicz -Friedrich, Hübner, Parensen - Trimmel, Reichel, Prömel, Andrich - Bülter, Ingvartsen, Andersson
Marcin Karbowski22 May 2020 · 19:33
Źródło: Twitter