Składy na mecz Manchester United - RB Lipsk. "Czerwone Diabły" przed kolejnym trudnym zadaniem

MDI / Shutterstock.com
Manchester United liczy, że pójdzie za ciosem i zaliczy drugie zwycięstwo w tegorocznej edycji Champions League. "Czerwone Diabły" podejmą RB Lipsk. Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn.
Ekipa z Old Trafford powróciła do Ligi Mistrzów po rocznej przerwie. W hicie pierwszej serii gier podopieczni Ole Gunnara Solskjaera pokonali 2:1 PSG. Dziś także czeka ich trudne zadanie.
Na Wyspy przyjechał bowiem RB Lipsk, czyli niedawny półfinalista rozgrywek. Norweski szkoleniowiec od pierwszej minuty posłał do boju między innymi Masona Greenwooda i Anthony'ego Martiala.
Skład Manchesteru United: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Matić, Pogba, Fred, Van de Beek, Greenwood, Martial
Choć RB Lipsk nie jest uważany za faworyta do awansu z trudnej grupy, to Julian Nagelsmann nie zamierza kończyć udziału na fazie grupowej. Niedawno doprowadził przecież zespół do półfinału w Lizbonie.
"Byki" rozpoczęły rozgrywki od pewnej wygranej nad Basaksehirem Stambuł. Na Old Trafford zagra między innymi Dayot Upamecano - stoper w przeszłości łączony był z angielską drużyną, która szukała nowego stopera.
Skład RB Lipsk: Gulacsi - Konate, Upamecano, Halstenberg - Henrichs, Olmo, Kampl, Forsberg, Angelino - Poulsen, Nkunku
Początek meczu w Manchesterze o godzinie 21:00. O 20:00 w serwisie Meczyki.pl wystartuje relacja na żywo ze wszystkich środowych spotkań w Lidze Mistrzów. Serdecznie zapraszamy!
Maciej Pietrasik28 Oct 2020 · 20:02
Źródło: Twitter