Skromne zwycięstwo PSG z beniaminkiem Ligue 1

PSG
Stade Brest uległ u siebie Paris Saint-Germain 1:2 (0:1) w pierwszym sobotnim meczu 13. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Francis-Le Ble prowadzenie obrońcom tytułu do przerwy zapewnił kapitalnym lobem w sytuacji sam na sam Argentyńczyk Angel Di Maria. Osiemnaście minut przed końcem wyrównał mocnym płaskim uderzeniem w długi róg rezerwowy Samuel Grandsir.
Losy konfrontacji rozstrzygnął niespełna kwadrans później Mauro Icardi. Kolejny z Argentyńczyków w ekipie znad Sekwany wykorzystał z bliska błędy defensywy gospodarzy.
Podopieczni Thomasa Tuchela po dziesiątym zwycięstwie w sezonie umocnili się na czele tabeli. Beniaminek z Bretanii doznał natomiast drugiej porażki z rzędu i jest dziewiąty.
Marcin Karbowski09 Nov 2019 · 20:02