Śląsk Wrocław znów zmienia trenera. Trzech kandydatów do pracy z zespołem [NASZ NEWS]

Śląsk Wrocław znów zmienia trenera. Trzech kandydatów do pracy z zespołem [NASZ NEWS]
Marcin Karczewski/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 19 maj 2022 | 15:28
Przygoda Piotra Tworka ze Śląskiem Wrocław nie będzie zbyt długa. Jak w programie "Okno Transferowe" na naszym kanale na YouTube podali Samuel Szczygielski oraz Tomasz Włodarczyk, obecnie jest trzech kandydatów na nowego szkoleniowca WKS-u.
Sezon 2021/2022 był dla wrocławian dużym rozczarowaniem. Drużyna, która niespełna rok temu występowała w eliminacjach do europejskich pucharów, teraz musiała walczyć o utrzymanie w lidze.
Dalsza część tekstu pod wideo
W marcu posadą za słabe wyniki zapłacił Jacek Magiera. Zastąpił go Piotr Tworek, ale i on nie zostanie w Śląsku zbyt długo. Kolejna zmiana trenera jest praktycznie przesądzona.
Jak donoszą nasi dziennikarze, Samuel Szczygielski oraz Tomasz Włodarczyk, jest obecnie trzech głównych kandydatów na nowego szkoleniowca wrocławian. Wśród nich jest między innymi Ivan Djurdjević, o zatrudnieniu którego myśli także Jagiellonia Białystok.
- Śląsk Wrocław pożegna się z Piotrem Tworkiem. Może wziąć na ławkę trenerską Adama Majewskiego ze Stali Mielec, z nim toczone są rozmowy. Słyszy się też o Marcinie Broszu - powiedział Szczygielski.
- Rok Elsner zajmuje się też tym, aby we Wrocławiu na pozycję trenera ulokować swojego brata. Luka Elsner to były szkoleniowiec Standardu Liege, więc to ciekawa postać - dodał.
- I Śląsk i Jagiellonia rozważa także Ivana Djurdjevicia. Białostoczanie bardzo mocno zastanawiają się nad zmianą trenera po sezonie - uzupełnił Włodarczyk.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne