Śląsk Wrocław zremisował z Miedzią Legnica w meczu sparingowym

Piotr Celeban
Źródło zdjęcia: asinfo

Śląsk Wrocław zremisował z Miedzią Legnica 2:2 (2:1) w pierwszym zimowym sparingu. Mecz został rozegrany w Trzebnicy.

Pierwszego gola strzelił w 10. minucie Wojciech Golla. Obrońca Śląska trafił do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Na 2:0 podwyższył w 20. minucie Piotr Samiec-Talar po podaniu Roberta Picha.

Osiem minut później Dawid Kort wykorzystał rzut karny i strzelił gola kontaktowego.

Pierwszoligowiec do remisu doprowadził w 85. minucie, kiedy Rafał Adamski odnalazł się najlepiej w zamieszaniu w polu karnym Śląska.