Southampton wyceniło Jana Bednarka. Reprezentant Polski bohaterem głośnego transferu?

Southampton wyceniło Jana Bednarka. Reprezentant Polski bohaterem głośnego transferu?
Geraint Nicholas/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 19 maj 2022 | 21:30
Jan Bednarek po pięciu latach gry w Premier League może zmienić otoczenie. Jak donosi nasz dziennikarz, Tomasz Włodarczyk, Southampton oczekuje za niego minimum 20 milionów euro. Mówił o tym w programie "Okno Transferowe" na naszym kanale na YouTube.
Reprezentant Polski w ekipie "Świętych" występuje od 2017 roku. Jest jednym z podstawowych piłkarzy Southampton, a jego obecna umowa obowiązuje do czerwca 2025 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nie jest jednak wykluczone, że Bednarek zdecyduje się na nowe wyzwanie. Jego klub jest skłonny sprzedać stopera. Warunek jest jeden - odpowiednio wysoka oferta.
Według informacji naszego dziennikarza, Tomasza Włodarczyka, "Święci" oczekują za Polaka co najmniej 20 milionów euro. Taką sumę może wyłożyć jeden z zespołów Serie A.
Włoskie media spekulują, że piłkarzem mocno interesuje się Napoli. W ekipie "Azzurrich" Bednarek mógłby zostać następcą Kalidou Koulibaly'ego.
- Jest to kwota bardzo wysoka, choć oczywiście zależy dla kogo. Napoli byłoby na to stać. Być może odejdzie Koulibaly i wtedy miałoby to sens, bo za niego trzeba będzie dać co najmniej 50 milionów euro - powiedział Włodarczyk.
- Będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Zapytania o Janka są, w przeszłości pytał też o niego Inter Mediolan - podsumował nasz dziennikarz.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne