Spartak Moskwa odrobił straty i wygrał w Orenburgu

Pavel L Photo and Video / shutterstock.com
Spartak Moskwa pokonał na wyjeździe FK Orenburg 3:1 w pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na Gazovik Stadium prowadzenie gospodarzom zapewnił po siedemnastu minutach gry strzałem głową z bliska Ghańczyk Joel Fameyeh, wykorzystując zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Minutę przed przerwą wyrównał efektownym uderzeniem po koźle Argentyńczyk Ezequiel Ponce.
Niespełna dwadzieścia minut przed końcem przymierzył precyzyjnie zza linii pola karnego Holender Jordan Larsson, a już w doliczonym czasie gry wynik ustalił płaskim strzałem w długi róg Rieziuan Mirzow.
Spartak po ósmym zwycięstwie w sezonie awansował na ósme miejsce w tabeli. Zespół z Orenburga doznał jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na jedenastej lokacie w klasyfikacji.