Spektakularna interwencja bramkarza w Serie A! Obronił trzy strzały w jednej akcji [WIDEO]

AS Roma wygrała z Empoli 2:0. Ozdobą meczu była spektakularna interwencja bramkarza gości.
Rzymianie rozpoczęli to spotkanie w idealny sposób. Najpierw w 2. minucie do siatki trafił Roger Ibanez, wykorzystując centrę z rzutu rożnego.
Podopieczni Jose Mourinho poszli za ciosem. W 6. minucie prowadzenie "Giallorossich" podwyższył Tammy Abraham. Drugą asystę w tym spotkaniu zanotował Paulo Dybala.
W 10. minucie Nicola Zalewski wylądował w notesie arbitra. Reprezentant Polski popełnił faul, za który został ukarany żółtą kartką.
Po dwóch kwadransach Abraham mógł skompletować dublet. Tym razem Anglik oddał jednak niecelny strzał głową.
Jeszcze w pierwszej połowie problemy zdrowotne zgłosił Paulo Dybala. Wydawało się, że Argentyńczyk będzie musiał zostać zmieniony, jednak mistrz świata zdołał wrócić do gry.
Na początku drugiej połowy Guglielmo Vicario popisał się potrójną interwencją. Przy ostatniej próbie bramkarz Empoli nogą zablokował strzał Abrahama.
Roma ostatecznie wygrała 2:0. Ekipa Jose Mourinho zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Empoli jest dziesiąte.
Adam Kłos04 Feb 2023 · 19:55