Spektakularna wymiana w meczu Huberta Hurkacza. Polak rzucił rakietą po przegranym punkcie [WIDEO]

Hubert Hurkacz przegrał wczorajszy finał turnieju ATP 1000 w Montrealu. W trakcie spotkania z Pablo Carreno-Bustą doszło do niesamowitej wymiany.
"Hubi" wcześniej znakomicie radził sobie podczas zmagań w Kanadzie. Po drodze do finału wyższość Polaka musieli uznać m.in. Nick Kyrgios czy Casper Ruud.
W decydującym spotkaniu Hurkacz wygrał nawet pierwszego seta 6:3. Dalsza część spotkania przebiegła jednak pod dyktando tenisisty z Hiszpanii.
Carreno-Busta błysnął choćby w trzecim secie, kiedy zdobył punkt w niesamowitych okolicznościach. Po dłuższej wymianie wydawało się, że punkt trafi na konto Hurkacza po dobrym lobie.
Hiszpan zdołał jednak odegrać piłkę, po czym wygrać punkt. Zdenerwowany Hurkacz po wymianie wypuścił rakietę z rąk. Ostatecznie Polak przegrał mecz wynikiem 6:3, 3:6, 3:6.
Adam Kłos15 Aug 2022 · 08:25
Źródło: Twitter