Spektakularny gol Benzemy! Francuz przeszedł do historii, a Real Madryt dowiózł cenne zwycięstwo [WIDEO]

Screen Twitter
Autor: Hubert Kowalczyk 22 Sty 2023 | 22:52
Athletic Bilbao został pokonany przez Real Madryt 0:2 (0:1). Jedną z bramek w meczu - w sposób spektakularny - zdobył Karim Benzema. Tym samym Francuz przeszedł do historii "Królewskich".
Real Madryt od samego początku dzisiejszego spotkania miał duże problemy z upilnowaniem dynamicznych skrzydeł gospodarzy. Paredes i Williams byli stosunkowo bliscy szczęścia, ale zabrakło im skuteczności.
Tego samego, ku uciesze kibiców "Królewskich", nie mógł powiedzieć Karim Benzema. W 24. minucie Francuz doskonale odnalazł się w polu karnym, a następnie uderzył w efektowny i efektowny sposób. Piłka wpadła do siatki, a goście objęli prowadzenie.
Po zmianie stron Athletic nadal naciskał, ale nie przełożyło się to na żadne konkrety. Zamiast tego prowadzenie mógł podwyższyć Real, lecz próba Nacho została dobrze zatrzymana przez Simona.
W końcówce spotkania gospodarze rzucili wszystkie siły do ataku, zaś drużyna Carlo Ancelottiego skupiła się na obronie niewielkiej zaliczki. Niewiele brakowało, a taktyka ta okazałaby się zgubna, bo w 78. minucie Nico Williams trafił do siatki. Gol zawodnika z Kraju Basków nie został jednak uznany w związku ze spalonym.
Jakby tego było mało, ofensywne usposobienie gospodarzy zwróciło się przeciwko nim. W 90. minucie kontrę mocnym strzałem sfinalizował Toni Kroos, co zakończyło się podwyższeniem wyniku.
Ostatecznie Real Madryt wygrał 2:0 (1:0) i nadal traci trzy punkty do FC Barcelony. Spotkanie z pewnością zapamięta Benzema - dzięki swojemu pięknemu uderzeniu został drugim najskuteczniejszym zawodnikiem "Królewskich" w La Liga. Lepszy od niego jest tylko Cristiano Ronaldo.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny