Spektakularny gol piętą piłkarza Cracovii! "Pasy" zremisowały z Górnikiem Łęczna [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 24 lip 2021 | 16:52
Górnik Łęczna podzielił się punktami z Cracovią. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a jego ozdobą było piękne trafienie Marcosa Alvareza.
Cracovia rozpoczęła jednak dzisiejszy mecz, grając zupełnie bez pomysłu. Początkowo to gospodarze z Łęcznej mieli inicjatywę, dyktowali tempo. Przewagę udokumentowali tuż przed przerwą.
Wtedy Bartosz Śpiączka sprytnie znalazł miejsce między źle ustawionymi obrońcami "Pasów" i pewnym strzałem wyprowadził Górnik na prowadzenie.
Michał Probierz nie czekał z reakcją na boiskowe wydarzenia. Już w przerwie trener dokonał trzech zmian. Boisko opuścili fatalnie spisujący się Sergiu Hanca, Otar Kakabadze i Mathias Rasmussen.
Gra Cracovii uległa poprawie i już w 47. minucie Pelle van Amersfoort powinien doprowadzić do remisu. Holender stanął przed doskonałą okazją po szybkim kontrataku, jednak oddał niecelny strzał z pola karnego.
Probierz nadal szukał remedium na problemy swojej drużyny. W 65. minucie szkoleniowiec przeprowadził piątą zmianę, co mogło się na nim zemścić. Chwilę później Marcos Alvarez został brutalnie sfaulowany, ale na szczęście dla zespołu z Krakowa mógł dalej kontynuować grę.
W drugiej połowie Cracovia przeważała i wreszcie dopięła swego. W 83. minucie nie kto inny, ale właśnie Alvarez przeprowadził znakomitą akcję, wpadł w pole karne i sprytnym uderzeniem piętą zmylił Macieja Gostomskiego.
Więcej trafień już w tym spotkaniu nie oglądaliśmy. W następnej kolejce krakowska ekipa podejmie Śląsk Wrocław. Górnik Łęczna zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.
1 - 1
24 lip 2021 | 15:00 (zakończony)

Przebieg meczu

24'
49'
K. Szcześniak
54'
(D. Sadikovic)
64'
90'
3'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 14

24 lip 2021 | 17:14
0
Jak nie lubić tej ligi, co zjebą to śmiesznie, a jak ktoś pierdolnie to Wow:)
24 lip 2021 | 17:09
0
ładna bramka
24 lip 2021 | 17:48
0
Akcja ładna , ale bramka to raczej mieszanina desperacji i przypadku.
24 lip 2021 | 17:04
0
Słyszę Jagodę w C+ od razu wyłączam. Nie idzie słuchać tego dzbana.
0
Niech idzie na jagody
24 lip 2021 | 17:24
0
No i cracovia zaczęła walkę o utrzymanie...
24 lip 2021 | 17:08
0
Ten Leonardo z Górnika ma chyba już z 40 lat. Pamiętam zanim Górnik spadł z e-klapy, że jeszcze tam grał, a wtedy miał z 32 lata
0
Mam szacunek dla Cracovii, bo ma wielką historię i była ulubionym klubem Jana Pawła II, ale jak patrzę na ich skład (gdyby nie przepis o młodzieżowcu to pewnie zagraliby bez Polaka) to życzę im wszystkiego najgorszego.
Dla mnie, jako kibica polskiej piłki, z takiego klubu jak obecna Cracovia nie ma najmniejszego pożytku.
24 lip 2021 | 18:39
0
Prawda. Już w poprzednim sezonie grali praktycznie bez Polaków. Szkoda, że klub, który miał taki wkład w polski futbol w pierwszych czterech dekadach XX stulecia, a i w tym stuleciu wypuścił w świat zawodników takich jak Klich, Piątek czy Kapustka, przyjął teraz taką politykę.
24 lip 2021 | 18:49
0
Probierz - inaczej trener koszykowki

Cracovia już w pierwszej kolejce Ekstraklasy przebiła rekord średniej wzrostu wyjściowej jedenastki z sezonu 2020/202
24 lip 2021 | 17:26
0
Jak narazie to kolejka remisow. Pieknie to zrobil pietka.
24 lip 2021 | 19:32
0
Spektakularna powiadacie? Piętka na jaką nas stać... Alvarez z pomocą obrońcy stracił równowagę i panowanie nad piłką, ale zdołał kopnąć piętą w bramkarza i piłka z zajebistą rotacją, po koźle- wpadła. To nawet gol kolejki nie będzie
24 lip 2021 | 17:30
0
OK . Wszystkie najsłabsze ogórkowe drużyny już sobie pograły. Mam tu na myśli słabe drużyny doklejone do ekstraklasy takie jak : Nieciecza, Radomiak, Łęczna, Stal Mielec, Cracovia oraz także Lech Poznań, który też zaczyna coraz bardziej odstawać od poziomu Ekstraklasy. Więc paździerzowe mecze mamy z głowy. A teraz czas na piękny futbol i wspaniałe mecze w wykonaniu bardzo mocnych drużyn , czyli czas na prawdziwą EKSTRAKLASĘ !! :)
24 lip 2021 | 20:28