Świetna akcja Jarosława Niezgody! Polski napastnik z golem w MLS [WIDEO]

Jarosław Niezgoda strzelił gola dla Portland Timbers w meczu z Vancouver Whitecaps w MLS. Jego drużyna wygrała 3:2.
Timbers objęli prowadzenie w końcówce pierwszej połowy, gdy gola z rzutu karnego strzelił Dairon Asprilla. Niezgoda, który grał od początku meczu, trafił po godzinie gry. Polak po szybkim ataku wpadł w pole karne, minął obrońcę i mocnym uderzeniem lewą nogą podwyższył wynik.
Dla polskiego napastnika była to już druga bramka w tym sezonie ligowym. Rozegrał w nim już siedem spotkań.
Gospodarze odpowiedzieli w 76. minucie, gdy do siatki trafił Cristian Dajome. Dwie minuty później Timbers strzelili trzeciego gola. Jego autorem był Yimmi Chara.
Whitecaps walczyli do końca meczu. W 88. minucie przed szansą na zdobycie drugiej bramki stanął Dajome, ale jego uderzenie z rzutu karnego zatrzymał Aljaz Ivacić. Po chwili bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z siatki. Skutecznym wykonawcą kolejnej jedenastki był Gauld.
Marcin Karbowski10 Apr 2022 · 06:52
Źródło: Twitter