Świetna forma Bartosza Bereszyńskiego! Reprezentant Polski z asystą w drugim meczu z rzędu! [WIDEO]

sbonsi / Shutterstock.com
Bartosz Bereszyński utrzymuje dobrą formę. Reprezentant Polski zaliczył asystę w meczu Sampdorii z Empoli. Jego drużyna wygrała 3:0.
Zespół z Genui objął prowadzenie już w pierwszej połowie. Wynik w 31. minucie otworzył Caputo, który wykończył prostopadłe podanie od Candrevy.
Włoch strzelił także drugiego gola dla swojej drużyny. Tym razem asystę zanotował Bartosz Bereszyński, który wypatrzył w polu karnym nieobstawionego kolegę z drużyny. Polak zaliczył otwierające podanie w drugim meczu z rzędu. Tydzień temu dokonał tego przeciwko Interowi.
W zespole Empoli w 56. minucie na boisku pojawił się Szymon Żurkowski. Polak szybko zobaczył żółtą kartkę.
Gospodarze przez moment cieszyli się z gola kontaktowego, ale po analizie VAR okazało się, że trafienie Cutrone poprzedził spalony. Sampdoria zaś ustaliła wynik w 70. minucie. Na listę strzelców wpisał się Canderva.
Marcin Karbowski19 Sep 2021 · 13:59
Źródło: twitter