Świetna sztuczka techniczna Roberta Gumnego! Polak błysnął, ale Augsburg jest w coraz gorszej sytuacji [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 7 maj 2021 | 22:34
Kolejny nieudany mecz Augsburga, który przegrał ze Stuttgartem 1:2. W drużynie pokonanych zagrali Rafał Gikiewicz i Robert Gumny.
Bohaterem meczu był Sasa Kalajdzić. Austriak zaliczył asystę przy golu Philippa Forstera z pierwszej połowy, a po przerwie strzelił zwycięskiego gola dla VfB. Oba trafienia przedzieliła bramka Niederlechnera, która przynajmniej na kilkanaście minut dała gościom nadzieje na korzystny wynik.
Cały mecz w barwach Augsburga rozegrali Gikiewicz i Gumny. Drugi z nich poczyna sobie coraz śmielej. Dowód? Zagranie z drugiej połowy, gdy w efektowny sposób oszukał jednego z rywali.
Sytuacja Augsburga robi się nieciekawa. Drużyna Polaków w ostatnich pięciu meczach zdobyła tylko punkt - przegrała nawet z beznadziejnym Schalke. Na razie Augsburg ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową, ale jego rywale w walce o utrzymanie zagrają dopiero w sobotę i niedzielę.
Stuttgart plasuje się w środku tabeli. W tym sezonie nic już mu nie grozi - nie może ani awansować do pucharów, ani spaść.

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 37

7 maj 2021 | 22:44
0
Oho! Nicola Zalewski ma poważną konkurencję w walce o Złotą Piłkę, którą sądząc po komentarzach, wielu by mu wręczyło. :D
7 maj 2021 | 22:46
To ten co kopnął źle w piłkę i pomógł obrońcy strzelić sambója?
0
To ten co kopnął źle w piłkę i pomógł obrońcy strzelić samobója?
8 maj 2021 | 01:18
0
Nicola, Gumny... a jeszcze nie wiadomo, czy Zieliński nie odpali pod koniec sezonu. Walka o Złotą Piłkę może być bardzo wyrównana.
7 maj 2021 | 22:51
0
serio.?? Z całym szacunkiem dla Pana Gumnego, ale robić sensację z takiej piętki?? Wow
0
Po prostu Polacy są tak drewniani, że z sztuczki trzeba robić artykuł.
7 maj 2021 | 22:54
0
To był pierwszy trick jakiego się nauczyłem - jak miałem 5 lat.
Szkoda że wtedy nie było meczyków, bo bym miał newsa na głównej, że nowy Boniek.
7 maj 2021 | 23:14
0
Ja pierdole, polaczek kopnął ładnie piłkę i już news. Chuj że jego drużyna przegrała XD
Takie rzeczy tylko na meczykach [NASZ NEWS]
8 maj 2021 | 10:01
0
Bo Polacy są drewnem piłkarskim
8 maj 2021 | 00:53
0
Ale nasz kraj jest biedny technicznie że każde zagranie inne niż proste podanie to od razu zachwyt i artykuł. Trochę to smutne :(
8 maj 2021 | 09:11
0
Pamietaj tez, ze nasi kopacze w naszej eklapie to maja zazwyczaj sil na 40min biegania. Jak ktos da rade biegac 90min to bedzie kurwa boom, ze ja pierdole.
8 maj 2021 | 10:02
0
To prawda co mówi banan. Nawet w ważnych meczach reprezentacji to widać. Jak Polska grała ze Szwajcarią na EURO2016 to przez pierwsze 20 minut ich potężnie oraliśmy, a potem z każdą minutą spadek i oddawanie inicjatywy.
8 maj 2021 | 18:10
0
Tylko że to się łączy. Masz słabą technikę - musisz nadgonić to fizycznością. Więc analogicznie Hiszpanie nie potrzebują ultra wybitnej kondycji bo umieją efektywnie korzystać z piłki. Nie bez przyczyny u nas w piłkę to się walczy a w np wspomnianej Hiszpanii gra.
0
Co to kurwa jest,to jakieś kpiny z czytelników. Zgłoście to do kronik Uefy, albi Fify. Jeszcze bedziecie pisać sensacyjne newsy na główną, że Pjontkowi udało się w końcu minąć obrońcę.
8 maj 2021 | 00:01
0
Nie no serio... idźcie redaktorzyny na orlik i zobaczycie takich podobnych 10 zagrań. Wtedy wrzucić to na główną.
8 maj 2021 | 09:13
0
Redaktorki nie ogladaja pilki noznej tylko kopiuja z internetu newsy na ten temat
8 maj 2021 | 01:32
0
ciekawe co na to ojciec roberta gumnego :)
0
nie ma to jak robić artykuł o udanej sztuczce (która nie miała żadnego wpływu na przebieg spotkania) gościa grającego w 13 drużynie bundesligi, tak samo artykuły o dziurkach zielińskiego, albo wczorajszy o golu, a raczej samobóju z dwu metrowego spalonego zalewskiego XD zaraz dla gumnego będziecie wróżyć złotą piłkę bo mu sztuczka wyszła, oczywiście, nie umniejszam mu, ale robienie takich artykułów to przesada
0
Takie sztuczki to robi każdy 8-letni dzieciak na podwórku. To nie jest nic wielkiego. A gość spędza z piłką połowę życia.
8 maj 2021 | 07:12