Świetny mecz Bradleya Beala, zwycięstwo Washington Wizards

Washington Wizards
W meczu NBA rozegranym z soboty na niedzielę Washington Wizards wygrali u siebie z Memphis Grizzlies 135:128. Najskuteczniejszy na parkiecie był Bradley Beal, autor 40 punktów.
Spotkanie było cały czas bardzo wyrównane. Po pierwszej kwarcie minimalnie prowadzili goście. Po drugiej kwarcie ich przewaga stopniała do dwóch punktów, a w kolejnych dwunastu minutach gospodarze wypracowali sobie minimalną przewagę. W ostatniej kwarcie Wizards utrzymali swoją przewagę.
Najskuteczniejszy w tym meczu był Bradley Beal, którzy rzucił 40 punktów. W ekipie Grizzlies najlepszy w ataku był Mike Conley, autor 28 punktów.
Washingthon Wizards w tabeli Konferencji Wschodniej są na jedenastym miejscu. Memphies Grizzlies to czternasta ekipa na Zachodzie.