Świetny mecz Jakuba Świerczoka w el. LE. Dwa gole i asysta!

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad pokonał na wyjeździe The New Saints FC 3:0 (2:0) w rewanżowym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy i awansował do kolejnego etapu rozgrywek.
Na Racecourse Ground do pewnego zwycięstwa poprowadził Łudogorca Jakub Świerczok. Polak w 36. minucie dał swojej drużynie prowadzenie, a sześć minut później asystował przy trafieniu Jody'ego Lukoki na 2:0.
Napastnik urodzony w Tychach po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 77. minucie, kiedy wykorzystał zagranie Wandersona i zdołał umieścić futbolówkę w siatce. Boisko opuścił w 81. minucie i został zastąpiony przez Claudiu Keseru.
26-latek w tym sezonie ma już na koncie cztery występy w europejskich pucharach oraz cztery zdobyte bramki.
Po wygranej także w pierwszym meczu (5:0), to mistrzowie Bułgarii awansowali do czwartej rundy, gdzie zagrają ze słoweńskim NK Maribor.