Świetny mecz Moise Keane'a. PSG w przekonujący sposób pokonało "czerwoną latarnię" Ligue 1

PSG dość przekonująco pokonało Dijon w 8. kolejce francuskiej Ligue. Podopieczni Tuchela wygrali 4:0, a dwie bramki w tym spotkaniu strzelił nowy nabytek paryżan, Moise Kean.
W pierwszej połowie tego meczu bardzo dobrze zagrał nowy nabytek paryżan, Moise Kean, który strzelił dwa gole. Młody Włoch już w 3. minucie wykorzystał dobre dośrodkowanie Bakkera, a 20 minut później trafił do pustej bramki po podaniu Neymara.
W pierwszej połowie nie padła już żadna bramka. Zespoły schodziły do szatni przy wyniku 2:0 dla Paris Saint-Germain.
Mistrzowie Francji po zmianie stron nadal mieli przewagę, ale przez dłuższy czas nie potrafili podwyższyć swojego prowadzenia. Dopiero w 82. strzelili trzeciego gola po akcji dwóch największych gwiazd, czyli Neymara i Mbappe. Brazylijczyk podał w tempo Francuzowi, a ten kopnął piłkę między nogami bramkarza.
W 88. minucie po fantastycznej zespołowej akcji padła bramka na 4:0, a jej autorem ponownie był Kylian Mbappe. Atak rozpoczął się od Neymara, który w polu karnym znalazł Sarabię. Hiszpan nie pokusił się o strzał, tylko znalazł lepiej ustawionego kolegę. Dzięki jego przytomności Mbappe mógł wbić piłkę do pustej bramki.
Po 8 meczach PSG zajmuje 1. miejsce w lidze z 18 punktami w dorobku. Dijon zajmuje plasuje się na ostatniej, 18. pozycji i zebrało tylko 2 punkty w Ligue 1.
W następnej kolejce PSG zagra na wyjeździe z Nantes. Dihon zmierzy się natomiast na własnym boisku z Lorient.