Świetny początek Piotra Zielińskiego! Polak z golem w pierwszym meczu sezonu [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 15 Sie 2022 | 19:58
Świetny początek sezonu w wykonaniu Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski strzelił gola dla Napoli w meczu z Hellasem Werona. Jego drużyna wygrała aż 5:2.
Zieliński rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce. Do przerwy jego drużyna prowadziła 2:1. Co prawda Hellas objął prowadzenie za sprawą Lasagny, ale na jego trafienie odpowiedzieli Kvaratskhelia i Osimhen.
Druga połowa rozpoczęła się od gola Henry'ego dla gospodarzy. Napoli wyszło na prowadzenie w 55. minucie. Do bramki trafił wtedy Zieliński.
Polak po szybkiej akcji wpadł w pole karne i delikatnym uderzeniem skierował piłkę do siatki. Lorenzo Montipo, który wyszedł daleko przed linię bramkową, nie miał szans. Asystę przy trafieniu Zielińskiego zanotował Kvaratskhelia, który wcześniej sam trafił do bramki.
Końcówka meczu w wykonaniu Napoli była piorunująca. Goście strzelili jeszcze dwa gole - autorstwa Stanislava Lobotki i Matteo Politano.
Zieliński grał do 75. minuty. Na boisku był jeszcze jeden reprezentant Polski. Cały mecz w barwach Hellasu zaliczył Paweł Dawidowicz.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny