Świetny początek Piotra Zielińskiego! Polak z golem w pierwszym meczu sezonu [WIDEO]

Świetny początek sezonu w wykonaniu Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski strzelił gola dla Napoli w meczu z Hellasem Werona. Jego drużyna wygrała aż 5:2.
Zieliński rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce. Do przerwy jego drużyna prowadziła 2:1. Co prawda Hellas objął prowadzenie za sprawą Lasagny, ale na jego trafienie odpowiedzieli Kvaratskhelia i Osimhen.
Druga połowa rozpoczęła się od gola Henry'ego dla gospodarzy. Napoli wyszło na prowadzenie w 55. minucie. Do bramki trafił wtedy Zieliński.
Polak po szybkiej akcji wpadł w pole karne i delikatnym uderzeniem skierował piłkę do siatki. Lorenzo Montipo, który wyszedł daleko przed linię bramkową, nie miał szans. Asystę przy trafieniu Zielińskiego zanotował Kvaratskhelia, który wcześniej sam trafił do bramki.
Końcówka meczu w wykonaniu Napoli była piorunująca. Goście strzelili jeszcze dwa gole - autorstwa Stanislava Lobotki i Matteo Politano.
Zieliński grał do 75. minuty. Na boisku był jeszcze jeden reprezentant Polski. Cały mecz w barwach Hellasu zaliczył Paweł Dawidowicz.
Marcin Karbowski15 Aug 2022 · 19:58