Szaleństwo w końcówce meczu Liverpoolu! Alisson strzelił gola w ostatniej minucie [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 16 maj 2021 | 19:38
W spotkaniu 36. kolejki Premier League West Bromwich Albion przegrało u siebie 1:2 z walczącym o awans do Ligi Mistrzów Liverpoolem. Bramkę dla gospodarzy zdobył Hal Robson-Kanu, natomiast dla Liverpoolu trafiali Mohamed Salah oraz… w ostatniej minucie meczu golkiper "The Reds", Alisson Becker.
“The Baggies” rozpoczęli ten mecz w najlepszy możliwy sposób. Już w 15. minucie starcia ekipa Sama Allardyce’a objęła prowadzenie za sprawą Hala Robsona-Kanu. Walijczyk pokonał Alissona mocnym strzałem w lewy dolny róg bramki. Jest to jego premierowa bramka w tym sezonie ligi angielskiej.
W 33. minucie spotkania na trafienie gospodarzy odpowiedział Mohamed Salah. Dla Egipcjanina jest to już 22. bramka w tym sezonie ligi angielskiej. Dzięki temu skrzydłowy Liverpoolu zrównał się w klasyfikacji strzelców z Harrym Kanem.
Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy spotkania Liverpool gwałtownie ruszył do ataku. Już cztery minuty po wznowieniu gry przez sędziego, do bramki West Bromu trafił Sadio Mane. Gol Senegalczyka nie został jednak uznany, gdyż w momencie podania znajdował się on na pozycji spalonej.
W 71. minucie meczu Alissona pokonał Kyle Bartley. Sędzia Mike Dean uznał jednak, że jeden z podopiecznych Sama Allardyce’a ograniczał pole widzenia bramkarzowi rywali, jednocześnie znajdując się na spalonym. Na tablicy wyników nadal widniał wynik 1:1.
W 95. minucie spotkania w pole karne gospodarzy udał się Alisson Becker. Bramkarz Liverpoolu zaryzykował utratę bramki, aby już po chwili otrzymać znakomite podanie z narożnika boiska. To właśnie on zdobył zwycięskiego gola dla drużyny “The Reds”.
Liverpool zdobył trzy arcyważne punkty, dzięki którym traci do Chelsea już tylko jedno oczko. Nadzieje na awans ekipy z Anfield do Ligi Mistrzów są wciąż żywe.
1 - 2
16 maj 2021 | 17:30 (zakończony)

Przebieg meczu

49'
anulowano
59'
(Curtis Jones)
71'
anulowano
73'
Ashley Maitland-Niles
75'
(Okay Yokuslu)
84'
(Rhys Williams)
90'
5'

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 29.06!

TYLKO DO 29.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

Dyskusja 52

16 maj 2021 | 19:40
0
Jasny chooy co tu się odjebało :D:D:D:D:D Bramkarz wbija sobie w pole karne na 90+4 i wali z głowicy prawdopodobnie najważniejszą bramkę sezonu :D Alisson legenda :d
16 maj 2021 | 20:24
0
16 maj 2021 | 20:27
0
w historii takich przypadków było już wiele ;) szkoda, że taki gol nie był na miarę awansu do LM, albo i lepiej mistrzostwa. Mimo wszystko szacun dla Alisona, że podjął rękawice.
17 maj 2021 | 00:18
0
jak to nie właśnie dzięki niemu prawdopodobnie awansują do lm
16 maj 2021 | 19:39
Kurwa nie do wiary, gramy tak żałośnie, że bramkarz nam musi bramki strzelać. To pokazuje jak brakuje Virgila.
0
Kurwa nie do wiary, gramy tak żałośnie, że bramkarz nam musi bramki strzelać.
16 maj 2021 | 20:18
A może Alisson by został napastnikiem na dwa ostatnie mecze.
0
0
Zrobiło się ciekawie. W następnej kolejce jeśli Liverpool wygra pewnie wskoczy na 4 miejsce.
16 maj 2021 | 19:43
0
wystarczy 1:0 i ktoś z pary Chelsea - Leicester spadnie za Liverpool, bo grają ze sobą
16 maj 2021 | 19:46
0
W tym właśnie cała rzecz. Zakładając, że Liverpool wygra w następnej kolejce, a Chelsea przegra lub zremisuje z Leicester to Liverpool wyprzedzi Chelsea, a jeśli wygra Chelsea to Liverpool wyprzedzi Leicester.
16 maj 2021 | 19:53
0
no przecież właśnie o tym mówię. nie ma żadnych szans, żeby przy zwycięstwie Liverpoolu obie drużyny były wciąż przed nim
16 maj 2021 | 19:56
0
No przecież to wiadome, jak w następnej kolejce Liverpool wygra to wskoczy na miejsce premiowane grą w LM.
16 maj 2021 | 19:58
0
Chyba największy pech w całej historii Chelsea byłby gdyby nie wygrali LM będąc w finale, przegrali wczoraj finał z Leicester w pucharze FA i na koniec by nie awansowali do top 4 co by oznaczało brak LM w kolejnym sezonie. Z pięknie zapowiadającego się sezonu koniec końców byłby to chyba najgorszy sezon Chelsea.
16 maj 2021 | 20:01
0
To byłoby zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
16 maj 2021 | 20:08
takie scenariusze zarezerwowane są dla Leverkusen heheh
0
tylko oni walczyli o 1, a nie 4 miejsce
16 maj 2021 | 20:11
0
No samo życie. Ale prawda przegranie pucharu, przegranie LM i spadnięcie na 5 miejsce w PL to by była masakra i no można się podłamać. Z nieba do piekła. Jak będą grać tak jak z Realem to wygrają, w pucharze oglądałem tylko skróty i wynikało że mieli pecha + wielbłąd przy bramce
0
Przy tej samej ilości punktów następny w kolejności jest bilans bramkowy, a dopiero mecze bezpośrednie, więc nawet jeżeli wygra Liverpool dwa następne mecze to w ostatniej kolejce Chelsea lub Leicester mogą wygrać po 6:0 i zepchnąć Live na piąte miejsce.
Tutaj nic do końca nie jest wiadome i mogą być przekręty.
Leicester musi chociaż urwać punkt Chelsea bo w ostatniej kolejce Totki, a Chelsea na wyjeździe z Aston Villą grają więc będą mieć ciężko.
Jednak najbardziej boję się słabej skuteczności piłkarzy Liverpoolu, którzy mogą dać plamę jak prawie dzisiaj.
16 maj 2021 | 22:35
0
Jeśli Leicester NIE PRZEGRA Pojutrze To wystarczą marne zwycięstwa z Burnley i CPalace.
Dla LFC lepiej byłoby gdyby Chelsea NIE WYGRAŁA CHOĆ NIE JEST jakiś mega konieczny warunek.
Leicester i Chelsea maja cięższych przeciwników i bezpośredni mecz za 2 dni ze sobą. Aston Villa jest ciężka u siebie no i Totki dla Leicester walczą o LE i matematyczne szanse o LM
16 maj 2021 | 19:42
0
To jest coś pięknego to jest po prostu PIŁKA NOŻNA
16 maj 2021 | 19:44
0
Niebywałe. Patrząc na terminarz to wydaje mi się, że Liverpool jednak zdobędzie 6pkt w na koniec, Chelsea poradzi sobie z Leicester i biedne Lisy znów dadzą dupy w walce o Ligę Mistrzów, jak w zeszły sezonie. W każdym razie Alisson możliwe, że strzelił najważniejszego gola sezonu dla The Reds XD
16 maj 2021 | 19:54
Leicester zostanie na pocieszenie FZ Cup, ale co to za pocieszenie?
0
Leicester zostanie na pocieszenie FA Cup, ale co to za pocieszenie? za to bram LM nie otwierają. zdobędą też po raz drugi z rzędu tytuł "frajerów roku"
17 maj 2021 | 00:22
0
Bramek bramkarzy nie ogląda się zbyt często.Ktoś jeszcze strzelił w tym sezonie oprócz Alissona i bramkarza Eibaru?
A tak poza tym Alisson musi im ratować dupe z West Bromem w 95 minucie.
16 maj 2021 | 19:45
0
Nie dowierzam że to się udało, czasami trzeba tez liczyć na szczęście jak nie idzie. Walczymy dalej live! YNWA
0
Ufff
0
Ale Alisson się podniesie po błedach w ostatnich miesącach, bramkarz bohaterem.
0
Tak się śmiesznie stanie, że Liverpool wygra wszystko i jest w czwórce, bo jak już dziś przepchnęli to raczej wygrają wszystko, a my przerżniemy oba finały i mecz z Lisami będzie o LM dla obu stron. Jak nie uda się wygrać to zostajemy z ręką w nocniku i zdobywamy tytuł frajerów sezonu.
16 maj 2021 | 20:03
0
Zawsze to jakies trofeum :D
16 maj 2021 | 20:46
0
Tak myślałem że to się tak skończy. Każdy się tak podniecał jak to Chelsea nie gra pod wodzą Tuchela, a tu na koniec sezonu się okaże, że zostaną bez żadnego pucharu, z dwoma przegranymi finałami i poza TOP 4
16 maj 2021 | 22:39
0
Najgorsze jest to ze faktycznie drużyna która klepala Real 2 razy City juz 2 razy. Liverpool na wyjeździe {choć to już nie był mega wycyzn}
Faktycznie zostanie z gownem w ręku.
Bez LM, bez LM następny sezon bez Pucharu.
Zostaną ciepłe słowa pochwały iwsumie tytuł przegrywow roku.
Ale życzę im max. Remisu we wtorek o żeby 3ci raz sklepali maske City.
W sumie jako kibic CFC wolałbym przegrać z Lisami i sklepacl $ity w LM
16 maj 2021 | 20:22
0
Kopana najlepszym sport. Nikt by nie przewidział takiego zwrotu akcji.
0
Teraz Leicester znowu będzie musiał pokonać Chelsea, bo w ostatniej kolejce Tottenham, który wciąż ma matematyczne szanse ma top4. Zapowiada się ciekawa końcówka sezonu, a Klopp musi w końcu pomyśleć jak poprawić skuteczność zespołu. Wiadomo, że obrona będzie dziurawa, więc trzeba liczyć na atak szczególnie z teoretycznie słabszymi zespołami.
Nie On pierwszy jako bramkarz dokonał takiej rzeczy, ale brawo Alisson, ale brawa ode mnie za instynkt wybrania sobie miejsca w polu karnym!!!
0
Nie On pierwszy jako bramkarz dokonał takiej rzeczy, ale brawo Alisson, ale szczególnie brawa ode mnie za instynkt wybrania sobie miejsca w polu karnym!!!
16 maj 2021 | 21:18
0
Łoooooooooooooł, co tu się odjebało. Widziałem wynik do samego końca 1-1 ale widzę, że tu większe cuda niż w Hiszpańskiej :)
16 maj 2021 | 20:19
0
Pięknie by było jakby Chelsea i Juventus ogrywali się w przyszłym roku w lidze Europy ?
16 maj 2021 | 19:52
0
Rzadko to się zdarza by bramkarz strzelił zwycięskiego gola.
16 maj 2021 | 20:00
0
O KURWA!
Nie do wiary. Gdybym nie widział -nie uwierzyłbym.Nieprawdopodobne.Za samą tą bramkę LFC powinien awansowac do LM.
0
16 maj 2021 | 22:05
0
Ja pierdole, może 10 pucharów LM do gabloty jeszcze za to że chujowy sezon grają co?