Szaleństwo w Paryżu! Gol Mauro Icardiego w ostatniej minucie [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 19 wrz 2021 | 22:39
PSG pokonało Olympique Lyon 2:1. Decydująca bramka dla paryżan padła w ostatniej minucie meczu.
Mauricio Pochettino postawił dziś na niezwykle ofensywny skład. Od pierwszej minuty zagrali razem Leo Messi, Neymar, Kylian Mbappe oraz Angel Di Maria.
W pierwszym fragmencie meczu brakowało jednak ciekawych akcji w wykonaniu wicemistrzów Francji. To Olympique Lyon mógł objąć prowadzenie za sprawą Xherdana Shaqiriego. W 18. minucie Gianluigi Donnarumma obronił strzał Szwajcara.
W 37. minucie Leo Messi podszedł do rzutu wolnego. Strzał Argentyńczyka wylądował na spojeniu bramki Anthony'ego Lopesa.
Kibice PSG czekali na debiutanckie trafienie Messiego lub kolejną bramkę w tym sezonie w wykonaniu Mbappe, Ale po przerwie do siatki trafił Lucas Paqueta. Brazylijczyk strzałem lewą nogą wykończył akcję, zapewniając Olympique'owi Lyon prowadzenie.
W 64. minucie arbiter podyktował rzut karny dla PSG za faul na Neymarze. Jedenastkę na bramkę zamienił sam poszkodowany.
Na kwadrans przed końcem meczu Mauricio Pochettino zdecydował się zmienić Leo Messiego. Napastnik nie był zadowolony z decyzji trenera. Jego reakcję możecie obejrzeć TUTAJ.
W doliczonym czasie gry bohaterem PSG został inny Argentyńczyk. Mauro Icardi zdobył bramkę na wagę trzech punktów.
2 - 1
19 wrz 2021 | 20:45 (zakończony)

Przebieg meczu

7'
A. Di Maria
64'
S. Diomande
(J. Boateng)
66'
Neymar
79'
M. Cherki
82'
M. Icardi
(A. Di Maria)
89'
Nuno Alexandre Tavares Mendes
90'
3'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 38

19 wrz 2021 | 22:41
0
Jak to Neymar, świetnie wykonał swoje zadanie w roli nurka. Piękne drukowanie pod psg
19 wrz 2021 | 22:43
0
jak to możliwe, że Gejmarito ciągnie za koszulke kolesia i jeszcze ma karniaczka :D No jaja. Ale w LM niczego nie ugrają bo grają słabo
19 wrz 2021 | 23:06
0
Boli ? Ma boleć 😂
0
Sędzia zdobył 3 punkty dla PSG. Karnego nie powinno być. Lyon grał lepiej. No ale wiadomo, że sędziowie zawsze sprzyjają klubom ze stolic.
19 wrz 2021 | 22:56
0
Tak szczególnie w Anglii w Londynie (tylko której?), albo w Włoszech i Niemczech.
0
Messi...? Po co on komu skoro ma się wielkiego Mauro XD
0
Jest ten VAR? to jakim ujem został zagwizdany karny na Neymarze ?
19 wrz 2021 | 22:42
0
Fajne to psg takie nie za mocne,
19 wrz 2021 | 22:58
0
W tym hicie lepiej wyglądał Lyon, ale komplet punktów po 6 kolejkach jest w Paryżu.
19 wrz 2021 | 22:59
0
Masz racje kolego nie za mocne, 🤔 ale w takim razie jaki byl Lyon 😩
19 wrz 2021 | 23:27
0
Sędziowie się będą musieli ostro napracować w LM, przecież PSG w takiej dyspozycji to dostanie po dupie od City i Lipska a wiadomo że prezes ECA nie może sobie pozwolić żeby jego klub nie wyszedł z grupy.
19 wrz 2021 | 22:44
0
Gdzie wzmianka o tym, że było drukowanie pod PSG?
0
mocno brakuje w PSG verrattiego
0
Napiszcie, jeszcze, że karny był z kapelusza dla PSG. Ciągnął sędziowie PSG bo inaczej byłby tylko remis
0
W LM tez moge drukowac pod psg. W koncu szejk jest przewodniczacym stowarzyszenia klubow.
0
Mówi kibic srealu co drukują dla nich w każdym meczu.
0
Idz byc zjebem gdzie indziej.
19 wrz 2021 | 23:00
0
Zamknij mordę lamusie.
0
Nie chce obrażać, ale PSG jest bardzo słabe, na tą ligę pewnie wystarczy ale w Europie średnio to widzę.
19 wrz 2021 | 22:51
0
Może jeszcze wejdą na wyższe obroty, jak niektóre drużyny w poprzednich sezonach, po spotkaniach z City i Rb będzie można coś więcej powiedzieć.
19 wrz 2021 | 22:55
0
Komplet punktów po 6 kolejkach. W tym roku mogą wcześniej wygrać ligę, a Lille jak słabo. W poprzednim sezonie kiepsko zaczęli, a potem do samego końca nie mogli dogonić Lille, a nawet z nim przegrali w kluczowym momencie kilka kolejek przed końcem sezonu, co podcięło trochę im skrzydła.
19 wrz 2021 | 23:39
0
Pewnie dlatego, że Lille wydało na piłkarzy 13 mln euro. a psg 80 i pewnie z 6 razy tyle na pościąganie wszystkich piłkarzy "za darmo"
19 wrz 2021 | 23:50
0
Nie. Trener odszedł do Nicei. Pierwszy skład jakoś mocno nie osłabł ale po prostu Gaultier (jeśli nie napisałem z błędem) sensownie z tego zrobił drużynę
0
No tak, ale ja się nie śmieje z Lille, no i chyba nie ma sensu za każdym razem mówić o tych pieniądzach, i nie będziemy teraz każdego sukcesu wielkiego klubu 10 lat wstecz rozkładać na czynniki pierwsze i pieniądze - bo jak ktoś ma możliwość ich wydania, to to zrobi, kto ma możliwość odkładania też to zrobi.
19 wrz 2021 | 22:49
0
Szkoda Lyonu. Dobrze im szło i trzymałem za nich kciuki, dwa niezłe strzały oddane pod koniec. Zabrakło trochę szczęścia i dużo też dało zejście Messiego, bo PSG zaczęło wtedy lepiej grać.
19 wrz 2021 | 23:37
0
Jak messi trochę poćwiczy to będzie miał podobne statystyki jak Przemysław Frankowski.

Niebywale sprawdza się poza barcelońskim samograjem póki co.
20 wrz 2021 | 10:34
0
Barca i samograj xD Wlasnie bylo to widac w starciu z Bayernem. Ty ostatnie kilka lat przelezales pod lodem czy co?
20 wrz 2021 | 10:37
0
a ty czytać ze zrozumieniem potrafisz? Messi grał teraz z bayernem?

Barcelona przez lata była samograjem i nie trzeba było nic więcej. Jak zaczęły się kłopoty to okazało się, że messi nie ma charyzmy żeby to ogarnąć.
0
Ważne 3 pkt
0
BRAWOOO
19 wrz 2021 | 22:54
0
Szkoda ,PSG dzisiaj to jakaś porażka. Lyon bardziej zasłużył na zwycięstwo i jeszcze ten karny...
0
Alez Paris!! 3 pkt i do przodu, jazda po potrójną koronę!!! Z takim składem, rozpierdplimy każdego!! 💪💪👍
20 wrz 2021 | 10:36
0
Z takim skladem to dostaniecie wpierdol w LM az sie bedzie kurzylo :)
19 wrz 2021 | 23:08
0
PSG na glupim farcie. A maly nadal bez gola i asysty. Nawet z wolnego nie potrafil trafic.