Szaleństwo w Paryżu! Gol Mauro Icardiego w ostatniej minucie [WIDEO]

PSG pokonało Olympique Lyon 2:1. Decydująca bramka dla paryżan padła w ostatniej minucie meczu.
Mauricio Pochettino postawił dziś na niezwykle ofensywny skład. Od pierwszej minuty zagrali razem Leo Messi, Neymar, Kylian Mbappe oraz Angel Di Maria.
W pierwszym fragmencie meczu brakowało jednak ciekawych akcji w wykonaniu wicemistrzów Francji. To Olympique Lyon mógł objąć prowadzenie za sprawą Xherdana Shaqiriego. W 18. minucie Gianluigi Donnarumma obronił strzał Szwajcara.
W 37. minucie Leo Messi podszedł do rzutu wolnego. Strzał Argentyńczyka wylądował na spojeniu bramki Anthony'ego Lopesa.
Kibice PSG czekali na debiutanckie trafienie Messiego lub kolejną bramkę w tym sezonie w wykonaniu Mbappe, Ale po przerwie do siatki trafił Lucas Paqueta. Brazylijczyk strzałem lewą nogą wykończył akcję, zapewniając Olympique'owi Lyon prowadzenie.
W 64. minucie arbiter podyktował rzut karny dla PSG za faul na Neymarze. Jedenastkę na bramkę zamienił sam poszkodowany.
Na kwadrans przed końcem meczu Mauricio Pochettino zdecydował się zmienić Leo Messiego. Napastnik nie był zadowolony z decyzji trenera. Jego reakcję możecie obejrzeć TUTAJ.
W doliczonym czasie gry bohaterem PSG został inny Argentyńczyk. Mauro Icardi zdobył bramkę na wagę trzech punktów.
Adam Kłos19 Sep 2021 · 22:39