Szalone zwycięstwo Tottenhamu! Od 1:2 do 3:2 w doliczonym czasie drugiej połowy! [WIDEO]

Wielkie emocje w meczu Leicester City - Tottenham. Goście wygrali 3:2 po dwóch golach w doliczonym czasie gry!
Leicester objęło prowadzenie w 24. minucie. W zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła pod nogi Daki, a ten bliska kopnął ją do bramki.
Tottenham na doprowadzenie do wyrównania nie potrzebował nawet kwadransa. Po szybkiej akcji w pole karne wpadł Kane, łatwo minął Soyuncu i precyzyjnym strzałem pokonał Schmeichela
Po przerwie nieco dłużej przy piłce byli goście, ale to Leicester City wyszło na prowadzenie. Po sprytnym podaniu Barnesa w pole karne wbiegł Maddison i zdołał wbić piłkę do siatki. Pomógł mu jeszcze rykoszet.
W 79. minucie na boisku pojawił się Bergwijn. Holender był bohaterem końcówki. Najpierw, w piątej minucie doliczonego czasu, doprowadził do remisu. Dwie minuty później zadał nokautujący cios!
- Oglądam piłkę blisko 30 lat, a naprawdę nie pamiętam, bym widział wcześniej coś takiego, jak w meczu Leicester z Tottenhamem. To jest niemożliwe - podsumował Przemysław Langier.
Marcin Karbowski19 Jan 2022 · 22:27