Szalony mecz w hicie Serie A! Festiwal pięknych goli i wielkie emocje na San Siro [WIDEO]

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 25 wrz 2021 | 19:58
W jednym z najciekawszych spotkań 6. kolejki Serie A Inter Mediolan zremisował na własnym boisku 2:2 z Atalantą Bergamo. Na San Siro padały piękne gole, ale mieliśmy też zmarnowany rzut karny i wielkie zamieszanie w końcówce spotkania.
Pod wodzą Simone Inzaghiego mistrzowie Włoch bardzo dobrze weszli w nowy sezon. Wrażenie mogła robić przede wszystkim ich ofensywa - w pięciu kolejkach zdobyli aż 18 bramek.
Na otwarcie wyniku w sobotę także nie trzeba było długo czekać. Już w 5. minucie znakomitą asystą popisał się Nicolo Barella. Jego podanie wykorzystał Lautaro Martinez, popisując się pięknym uderzeniem z powietrza.
Inter zaczął znakomicie, ale Atalanta jeszcze w pierwszej połowie zdołała odpowiedzieć. Pod koniec drugiego kwadransa gry prawdziwą bombę na bramkę rywali posłał Rusłan Malinowski.
Ukrainiec był wiodącą postacią ekipy z Bergamo w pierwszej części spotkania. Po jego kolejnym uderzeniu nie najlepiej interweniował Samir Handanović, czego efektem była dobitka i gol Rafaela Toloia.
W drugiej połowie Malinowski był blisko kolejnego gola, ale z rzutu wolnego trafił jedynie w słupek. Po drugiej stronie boiska także kilkukrotnie robiło się gorąco, głównie za sprawą Barelli.
Włoch najpierw mógł zaliczyć kolejną asystę, a później sam trafić do siatki. W obu sytuacjach znakomicie zachował się jednak Juan Musso, który popisał się bardzo dobrym refleksem.
Inter długo walczył o wyrównującą bramkę, aż w końcu dopiął swego w 71. minucie. Barella dograł do Dimarco, jego uderzenie obronił Musso, ale wobec dobitki Edina Dżeko golkiper był już bezradny.
W końcówce spotkania mistrzowie Włoch mieli rzut karny po tym, jak Demiral zdjął piłkę z głowy Edina Dżeko. Po analizie VAR arbiter podyktował "jedenastkę", lecz Dimarco trafił w poprzeczkę.
Po chwili wydawało się, że to Atalanta wyjdzie na prowadzenie. Po fatalnych błędach Dumfriesa oraz Handanovicia do siatki trafił Piccoli. Gol nie został jednak uznany, bo w tej akcji piłka na moment opuściła boisko.
Mimo doliczonych aż sześciu minut żadna z drużyn nie zdołała strzelić zwycięskiego gola. Ostatecznie padł remis 2:2. Inter pozostał dzięki temu niepokonany, ale w Serie A zajmuje dopiero trzecie miejsce. Atalanta jest piąta.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 12

25 wrz 2021 | 19:59
0
Meczycho przez wielkie M. Za takie spotkania kochamy Serie A
25 wrz 2021 | 20:07
Mecz cudo, prawdziwy koncert futbolu. Wspaniale się na niego patrzyło. Brawa dla Atlanty i Interu👍👏👏
0
Mecz cudo, prawdziwy koncert futbolu. Wspaniale się na niego patrzyło. Brawa dla Atalanty i Interu👍👏👏
25 wrz 2021 | 20:24
0
INTER MEDIOLAN nie gra na San Siro tylko na Stadio Giuseppe Meazza zapamiętaj to redaktorku bo następnym razem ci zajebie
25 wrz 2021 | 20:34
0
Dziwnie tak zmieniać nazwę stadionu w zależności od tego kto go akurat wykorzystuje.
25 wrz 2021 | 20:27
0
Drogi Macieju Pietrasik, gdy gra Inter to ten stadion nazywamy Giuseppe Meazza.
25 wrz 2021 | 20:01
Ten Var powinien zostać używany inaczej serio...
2:2 karny dla Interu. Pudło. Po 2 minutach zemściło się to na trenerze że na strzelca postawił na niedoświadczonego typa. Sędzia dostał info chyba ze 4 minuty po tym jak padł gol....
Tamci się już zdążyli wycieszyć, a tu nagle bym, nie ma gola...
Czemu to tyle trwa ??!!
0
2:2 karny dla Interu. Pudło. Po 2 minutach go dla Atalanty. Zemściło się to na trenerze że na strzelca postawił na niedoświadczonego typa. Sędzia dostał info chyba ze 4 minuty po tym jak padł gol....
0
Dobry mecz do oglądania szkoda że nie wygraliśmy ale mam nadzieję że inzaghi wyciągnie wnioski bo trochę dla mnie niezrozumiałe jak Dimarco mógł wykonywać tak ważny rzut karny no ale cóż mam nadzieję że następnym razem będzie inaczej.FORZA INTER!!!!!!!!!
0
Brentford z Liverpoolem też był bardzo dobry, nie żałuję że go wybrałem.
25 wrz 2021 | 22:04
0
Świetne te mecze są teraz seria A liga rośnie w siłę
25 wrz 2021 | 21:51
0
Okradli Atalante... ten Var to jakies przegiecie i gol na 2-3 w 88 byl prawidlowy.