Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Szalony mecz w Turynie i hat-trick Josipa Ilicicia. Co za gol z połowy boiska! [WIDEO]

Josip Ilicić
Źródło zdjęcia: cristiano barni / Shutterstock.com

Torino FC uległo u siebie Atalancie Bergamo 0:7 (0:3) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.

Na Stadionie Olimpijskim prowadzenie gościom zapewnił po siedemnastu minutach gry Josip Ilicić. Słoweniec dopełnił formalności z kilku metrów po świetnym odbiorze piłki i zagraniu w pole karne Jose Luisa Palomino.

Dwanaście minut później podwyższył efektownym uderzeniem z woleja Niemiec Robin Gosens. Tuż przed przerwą podyktowany rzut karny wykorzystał Kolumbijczyk Duvan Zapata i sytuacja gości stała się komfortowa przed drugą połową.

Uczestnicy bieżącej edycji Ligi Mistrzów nie zwalniali tempa i osiem minut po zmianie stron kapitalnym lobem z połowy boiska popisał się Josip Ilicić.

Słoweniec skompletował hat-tricka po kolejnych trzech minutach, wykorzystując sytuację sam na sam. Gospodarzy pogrążył jeszcze w samej końcówce Kolumbijczyk Luis Muriel, dwukrotnie trafiając do siatki w niespełna trzy minuty.

Zespół z Lombardii po jedenastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na piątym miejscu w tabeli. "Byki" z Piemontu, które kończyły mecz w podwójnym osłabieniu, doznały natomiast trzeciej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i spadły na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.

* * * * * *

76'
89'
17'
29'
45'
1'
54'
86'
88'

+5
To co prezentuje Bergamo to jest ewenement Serie A. Jak się ich ogląda to naprawdę miło. Pomyłka z SPAL, ale poza tym grają jak równy z równym i te 57 goli w lidze (NAJWIĘCEJ pośród Serie A) mówią same za siebie. Oby się udało w rewanżu ostatecznie na San Siro przejść Wam dalej do następnej rundy LM! Powodzenia!
25 sty 2020 | 23:34
+6
Torino uległo?! Gdyby to nie pierwsza liga to powedziałbym że zapomnieli jak się w piłke gra.
25 sty 2020 | 23:29
0
Oj może być problem z utrzymaniem najwiekszych gwiazd na przyszły sezon jeżeli nic się nie poprawi. Szkoda mi Torino mam nadzieję że zrobią jeszcze jakieś transfery i zaczną o coś walczyć.
25 sty 2020 | 23:21
+14
Takie Torino jest w tabeli przed Napoli. To tylko pokazuje w jak złym stanie jest teraz klub z Neapolu.
+10
Mogą patrzeć i patrzeć a i tak się nie nauczą z taką polityką klubową ;)
25 sty 2020 | 22:57
+31
Haha Atalanta w tym sezonie ze skrajności w skrajność, tydzień temu porażka ze Spal u siebie a teraz 7 goli na wyjeździe z Torino, to jest jakas szalona drużyna...czekam na ich mecz z Valencią :P
25 sty 2020 | 23:06
Wpadki zdarzają się każdemu, nawet największym, a co dopiero takiej Atalancie, która nie należy do ścisłeś czołówki Europy, a mimo to na tym etapie rozgrywek ligowych mają oni zabójczą skuteczność i strzelają średnio 2.7 gola na mecz. Lepszą średnią strzelonych bramek w Europie może chyba tylko Ajax i Bayern się pochwalić.
+2
Wpadki zdarzają się każdemu, nawet największym, a co dopiero takiej Atalancie, która nie należy do ścisłeś czołówki Europy, a mimo to na tym etapie rozgrywek ligowych mają oni zabójczą skuteczność i strzelają średnio 2.7 gola na mecz. Lepszą średnią strzelonych bramek w Europie ma chyba tylko Ajax i Bayern się pochwalić.
25 sty 2020 | 23:30
-1
w jednym przegrają a potem rozpierdolą przeciwnika i tak do finału :D
25 sty 2020 | 22:55
+18
Ten mecz wyglądał jak mecz w Fifie czy Pesie na amatorze, możesz biec do przodu, a każdy się przed Tobą położy albo odsunie :D Atalanta co ciśnie w przodu to, aż piękne. Dzisiaj Valencia ograła Barcę... Szykuje się "niedoceniona" ale bardzo ciekawa para w 1/8 LM.
-7
Odbili sobie po niespodziewanych wcześniej dwóch porażkach.
Trochę dziwny klub ta Atalanta, najpierw niespodziewanie awansuje z grupy LM, gdzie wszyscy ich skreślali, później w lidze gromi dwie drużyny min. Milan w stosunku bramek 5-0, następnie przegrywa dwa mecze ligowe z niezbyt wymagającymi rywalami, a teraz gromią 6-0.
26 sty 2020 | 00:06
+5
kurde... dobrze myślisz tylko źle zęby składasz...
25 sty 2020 | 22:50
Bramka ładna ale komunikacja zawodników Torino masakra Sirigu nie wiem co on robił.