Szalony mecz w Turynie i hat-trick Josipa Ilicicia. Co za gol z połowy boiska! [WIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
Torino FC uległo u siebie Atalancie Bergamo 0:7 (0:3) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadionie Olimpijskim prowadzenie gościom zapewnił po siedemnastu minutach gry Josip Ilicić. Słoweniec dopełnił formalności z kilku metrów po świetnym odbiorze piłki i zagraniu w pole karne Jose Luisa Palomino.
Dwanaście minut później podwyższył efektownym uderzeniem z woleja Niemiec Robin Gosens. Tuż przed przerwą podyktowany rzut karny wykorzystał Kolumbijczyk Duvan Zapata i sytuacja gości stała się komfortowa przed drugą połową.
Uczestnicy bieżącej edycji Ligi Mistrzów nie zwalniali tempa i osiem minut po zmianie stron kapitalnym lobem z połowy boiska popisał się Josip Ilicić.
Słoweniec skompletował hat-tricka po kolejnych trzech minutach, wykorzystując sytuację sam na sam. Gospodarzy pogrążył jeszcze w samej końcówce Kolumbijczyk Luis Muriel, dwukrotnie trafiając do siatki w niespełna trzy minuty.
Zespół z Lombardii po jedenastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na piątym miejscu w tabeli. "Byki" z Piemontu, które kończyły mecz w podwójnym osłabieniu, doznały natomiast trzeciej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i spadły na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.