OD 10:00
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Szef Polsatu Sport ujawnił kulisy wycofania kuchni ze studia LM. "Redaktor Hajto najbardziej nad tym ubolewał"

Szef Polsatu Sport ujawnił kulisy wycofania kuchni ze studia LM. "Redaktor Hajto najbardziej nad tym ubolewał"
Paweł Andrachiewicz/Pressfocus
Autor: Kamil Kobielski 18 cze 2022 | 11:44
Rok temu kącik kulinarny w studiu przed meczami Ligi Mistrzów został wycofany przez Polsat Sport. - Redaktor Hajto najbardziej ubolewał - stwierdził Marian Kmita, szef stacji.
"Kuchnia Mistrzów" była jednym z elementów studiów przedmeczowych Ligi Mistrzów przygotowywanych przez stację Polsat Sport. Przed startem sezonu 2021/22 stacja postanowiła wycofać swój kącik kulinarny.
Dalsza część tekstu pod wideo
O powodach tej decyzji programie "Dwa Fotele" na kanale Meczyki na YouTubie mówił Marian Kmita, szef Polsatu Sport.
- Gotowanie wyczerpało się w swojej formule. Redaktor Hajto najbardziej ubolewał. Mówił: "Nie, panie Marianie, co z tym? Zamiast tej szkółki Ligi Mistrzów, to lepiej gotowanie" - śmiał się.
- To gotowanie cieszyło się bardzo dobrym przyjęciem w naszych relacjach z UEFA. Oni nawet zrobili na warsztatach w Amsterdamie pokazówkę, gdzie uznali, że nasze studio w tej objętości i różnorodności jest czymś wzorowym - kontynuował.
- Kuchnia wypadła z prostych historii związanych z przestrzenią tego studia. Chcieliśmy trochę dogodzić Hirkowi Wronie, bo uważamy, że "Muzyka Mistrzów" to jest fajna historia i trochę brakowało nam miejsca. Chcieliśmy jakiś stół oddać i trzeba było jeden wagon odciąć z tego pociągu - zdradził Kmita.
Cytowany fragment od [43:07]:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne

Dyskusja 24