Sześć goli w derbach Los Angeles, dwa trafienia Zlatana Ibrahimovicia [WIDEO]

betto rodrigues / shutterstock.com
Sześć goli zobaczyli kibice w niedzielnych derbach Los Angeles w amerykańskiej Major League Soccer. Los Angeles FC zremisował u siebie z Galaxy 3:3.
Szalone było pierwsze 16 minut na Banc of California Stadium, kiedy padły cztery bramki. Nie minęło 120 sekund od startu i goście wyszli na prowadzenie po strzale Zlatana Ibrahimovicia.
Potem między 12. i 16. minutą zostały strzelone trzy gole. Najpierw do remisu doprowadził Latif Blessing. Reakcja przyjezdnych była doskonała i natychmiastowa. Na 2:1 bramkę zdobył Ibrahimović, a po chwili trzeciego gola strzelił Cristian Pavon. Tuż przed zejściem do szatni gospodarze złapali kontakt za sprawą Blessinga. W 53. minucie do wyrównania doprowadził Carlos Vela.
Los Angeles FC są liderem Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 62 punktami. W następnym spotkaniu zmierzy się u siebie z Minnesota United.
Natomiast ekipa Galaxy zgromadziła 42 "oczka" i plasuje się na czwartej pozycji. Jej kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Seattle Sounders.