Szok w Premier League! Leicester City rozbite przez Newcastle United

Matt Wilkinson / Press Focus
Koszmarny mecz Leicester City. Trzecia drużyna Premier League przegrała u siebie z wlokącym się w ogonie tabeli Newcastle United 2:4!
Leicester od początku meczu miało dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale znacznie bardziej efektywnie grali goście. Newcastle już w pierwszej połowie strzeliło dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Willock i Dummett.
Już to była wielka niespodzianka, ale naprawdę sensacyjnie zrobiło się po przerwie. Newcastle United nie zmarnowało okazji, żeby dobić rywali. "Sroki" strzeliły jeszcze dwa gole - obie bramki zdobył Wilson.
Gospodarze odpowiedzieli w końcówce. Czasu wystarczyło im do tego, by strzelić dwa gole. Do siatki trafili Albrighton i Iheanacho.
Drużyna Brendana Rodgersa w tej kolejce może stracić trzecie miejsce w tabeli. Stanie się tak, jeśli Chelsea wygra z Manchesterem City. Newcastle dzięki zwycięstwu może być pewne utrzymania w Premier League.
- Kolejne głupio stracone punkty i bardzo ciężki terminarz do końca sezonu. Jeśli Leicester znów wywróci się na ostatniej prostej do LM, to trzeba będzie ich nazwać angielskim Bayerem Neverkusen - podsumował Maciej Łuczak.
Marcin Karbowski07 May 2021 · 22:52