Tak Gareth Bale świętował setną bramkę. "Tego typu gesty w Lidze Mistrzów będą piętnowane" [WIDEO]

realmadryt.pl/Marca.com
Real Madryt zwyciężył wczoraj 3:1 w derbach stolicy na stadionie Atletico. Tryumf "Królewskich" przypieczętował Gareth Bale, którego celebracja bramki zwróciła uwagę środowiska sędziów piłkarskich.
Walijczyk pojawił się na murawie w drugiej połowie spotkania. W 74. minucie otrzymał doskonałe podanie od Luki Modricia i nie miał problemów z pokonaniem Jana Oblaka, dzięki czemu ustalił ostateczny wynik meczu.
Tuż po bramce Gareth Bale zwrócił się do kibiców Atletico siedzących na trybunach, którzy negatywnie wyrażali się o strzelcu bramki i ekipie "Królewskich". Walijczyk pomachał, zachęcając ich do dalszych okrzyków, a później pokazał im tzw. gest Kozakiewicza.
Jego zachowanie ocenił były sędzia piłkarski Iturralde González. Były arbiter nie miał wątpliwości, że Walijczyk zachował się bardzo źle.
- Wczoraj przyjechał Rosetti [szef sędziów UEFA] i przedstawił sprawę jasno. Tego typu gesty w Lidze Mistrzów będą piętnowane i w takiej sytuacji wkroczyłby VAR. Nie możesz czegoś takiego pokazywać innym ludziom - powiedział.
Co ciekawe, strzelona wczoraj bramka była setnym golem Walijczyka w barwach Realu.
Mateusz Jagniaciak10 Feb 2019 · 09:03
Źródło: Twitter/realmadryt.pl/as.com