Tak Leo Messi motywował piłkarzy FC Barcelony przed drugą połową z Napoli. "Nie bądźmy idiotami" [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 9 sie 2020 | 16:22
FC Barcelona w rewanżowym meczu z Napoli pokonała włoski zespół 3:1 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Spory wkład w ten sukces miał Leo Messi, który zdobył gola, a także wywalczył rzut karny. Kamery nagrały jego rozmowę z kolegami z drużyny tuż przed wyjściem na drugą połowę.
Początek sobotniego starcia z Napoli był wręcz wymarzony dla FC Barcelony. "Blaugrana" już w dziesiątej minucie wyszła na prowadzenie. Później sprawy w swoje ręce wziął Leo Messi. Argentyńczyk trafił do siatki po pięknym rajdzie, a później wywalczył także rzut karny.
Jeszcze przed przerwą wicemistrzowie Hiszpanii popełnili jednak spory błąd. W stosunkowo niegroźnej sytuacji rzut karny sprokurował Ivan Rakitić i Napoli zmniejszyło straty.
Z tego powodu mimo dwubramkowej przewagi w drużynie "Barcy" wcale nie było spokojnie. Gospodarzy uchwyciły telewizyjne kamery. Kolegów starał się zmotywować Leo Messi.
- Wyjdą na boisko silni. Nie bądźmy idiotami. Mamy dwie bramki przewagi. Musimy zachować spokój - mówił do pozostałych zawodników Argentyńczyk.
Głos zabierali również pozostali piłkarze Barcelony. - Jak wracamy z piłką na własną połowę, nie podawajmy do bramkarza - powiedział Jordi Alba. - Nie wchodźmy nawet we własne pole karne - dodał Gerard Pique.
Ostatecznie wynik 3:1 utrzymał się do końca spotkania. Dzięki temu FC Barcelona wywalczyła awans do ćwierćfinału. W nim zmierzy się 14 sierpnia z Bayernem Monachium.
Źródło: Mundo Deportivo
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 18

9 sie 2020 | 19:30
0
Z tego co rozumie to mowil: nie sluchajcie tego farmera, sluchajcie mnie ,i robcie wszystko co ja wam powiem.
9 sie 2020 | 18:42
0
Szkoda nie motywował tak w meczu z Liverpoolem kiedy dostali srogie baty 4:0 wtedy brakło mu jak żeby kogoś opieprzyć.
9 sie 2020 | 18:23
0
Następny będzie artykul ze Messi puscil bąka w tunelu czym ogluszyl pilkarzy rywala..
9 sie 2020 | 17:40
0
Po co szukac trenera po zwolnieniu Setiena(nie dlugo to nastapi)jak juz maja drugiego.
9 sie 2020 | 20:35
messi sie nie odzywa - ale,
0
messi sie nie odzywa - zle,messi w końcu sie odzywa - tez zle
9 sie 2020 | 20:43
0
To oni nie wiedza co maja robic?Dobrze ze w zuzlu nie gadaja do siebie ktora sciezka jechac.
9 sie 2020 | 17:24
0
Nie wiem po co powstają artykuły o tak mało istotnych kwestiach jak te jakimi słowami Messi motywował przy stanie 3:1, czy też "nie wracajmy do własnego pola karnego" gdy Napoli napierało na bramkę praktycznie całą 2 połowe meczu.
9 sie 2020 | 18:14
0
Bo autor chętnie by spocona dupe Messiemu wylizal po meczu. Wiec dlatego musimy to czytac xd.
9 sie 2020 | 19:14