Radwańska odpadła już w pierwszej rundzie turnieju w Madrycie

Jimmie48 Photography/Shutterstock
Agnieszka Radwańska dosyć niespodziewanie przegrała z Dominiką Cibulkovą w trzech setach - 4:6, 7:6, 3:6 - i bardzo szybko pożegnała się z turniejem tenisowym w Madrycie.

Zaczęło się od zaciętej walki gem za gem. Żadna z zawodniczek nie mogła wypracować sobie przewagi nad rywalką do stanu 4:4. Ostatnie dwa rozdania należały jednak do słowackiej tenisistki. Pierwszy set dla Cibulkovej.

Druga odsłona miała najbardziej dramatyczny przebieg. Polka przegrywała już 3:5, zdołała jednak odwrócić losy seta i pokonała ostatecznie przeciwniczkę ze Słowacji po tie-breaku 7:6. O wszystkim miał zadecydować trzeci set.

Tam nasza zawodniczka musiała niestety uznać wyższość Cibulkovej - 3:6 - i już w pierwszej rundzie pożegnała się z turniejem w Madrycie.