"To już nie podoba się Perezowi". Ancelotti podpadł prezydentowi Realu Madryt

"To już nie podoba się Perezowi". Ancelotti podpadł prezydentowi Realu Madryt
Pressinphoto/Pressfocus
Autor:Marcin Karbowski25 Wrz 2023 | 18:00
Porażka z Atletico może narobić sporo zamieszania w Realu Madryt. Portal "The Athletic" sugeruje, że Carlo Ancelotti podpadł Florentino Perezowi.
Real zaczął ligowy sezon od pięciu wygranych meczów z rzędu. W szóstej kolejce spotkał go lodowaty prysznic. Nie dość, że przegrał w prestiżowych derbach Madrytu 1:3, to jeszcze zaprezentował się w nich słabo.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po derbach kwestionowane są decyzje personalne i taktyczne Carlo Ancelottiego. Włoch pierwszy raz w tym sezonie wystawił w podstawowym składzie Toniego Kroosa i Lukę Modricia.
Portal "The Athletic" sugeruje, że w ten sposób doświadczony szkoleniowiec popadł swojemu szefowi. Ten wolałby podobno inne zestawienie centrum drugiej linii.
- Duet doświadczonych środkowych pomocników nie podoba się już Florentino Perezowi. Prezydent Realu wielokrotnie mówił o tym Ancelottiemu w sezonie 2022/23 - czytamy w "The Athletic".
Doniesienia o tarciach między Perezem i Ancelottim pojawiały się już w trakcie poprzedniego sezonu. Ostatecznie sytuację załagodzono, ale najwyraźniej wciąż istnieją punkty sporne.
Real zajmuje trzecie miejsce w tabeli La Liga. Do prowadzącej Barcelony traci jeden punkt. W środę zagra u siebie z Las Palmas.
Źródło: The Athletic

Dyskusja 0