NA ŻYWO
Obejrzyj w
Madryt vs Barcelona
Subskrybuj
  • Wraca La Liga! Zapowiadamy mecze Realu i Barcelony

To koniec ery Łomży VIVE Kielce. Nadchodzą wielkie zmiany w polskim gigancie piłki ręcznej

To koniec ery Łomży VIVE Kielce. Nadchodzą wielkie zmiany w polskim gigancie piłki ręcznej
Łukasz Sobala/Pressfocus
Autor: Hubert Kowalczyk 21 Cze 2022 | 11:01
Niebawem dojdzie do historycznej zmiany. Bertus Servaas ogłosił, że Łomża VIVE Kielce będzie miała nowego sponsora tytularnego. Według prezesa klubu zmiana nastąpi w ciągu dwóch tygodni.
W poniedziałek Łomża VIVE Kielce stanęła przed szansą na zdobycie drugiego tytułu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w swojej historii. Na drodze polskiego zespołu stanęła jednak Barcelona.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kluby stoczyły ze sobą pasjonujące starcie. Rozstrzygnięcia nie przyniósł ani regulaminowy czas gry, ani dogrywka. Doszło do serii rzutów karnych, w których lepsi okazali się Hiszpanie.
Mimo tego zawodnicy VIVE mogli wracać do Kielc w dobrych nastrojach. Drużyna ponownie świetnie zaprezentowała się w Europie i udowodniła, że należy do czołówki ekip ze Starego Kontynentu.
Niebawem jednak kielczan czekają wielkie zmiany. Z drużyną pożegna się kilku ważnych zawodników, a także dojdzie do wydarzenia historycznego. Klub będzie miał nowego sponsora tytularnego.
- W ciągu dwóch tygodni będzie nowy drugi sponsor, to na 100 procent pewne. To pozwoli nam postawić kolejny krok do przodu - powiedział Bertus Servaas, prezes drużyny.
Oznacza to, że z nazwy kieleckiego klubu po 20 latach zniknie człon VIVE. Drugi ze sponsorów - Łomża - pozostanie na swoim miejscu, ponieważ umowa jest ważna do końca czerwca 2024 roku.
Nowego sponsora tytularnego drużyny poznamy na specjalnej konferencji prasowej.
Źródło: VIVE

Dyskusja 4