Tomasz Kędziora liczy na letni transfer. "Było bardzo mocne zainteresowanie klubu z lepszej ligi"

Tomasz Kędziora liczy na letni transfer. "Było bardzo mocne zainteresowanie klubu z lepszej ligi"
OShuma / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 30 mar 2020 | 19:02
Od pewnego czasu mówi się o tym, że Tomasz Kędziora może zmienić niedługo barwy klubowe. Obrońca Dynama Kijów w rozmowie z Dominikiem Piechotą z "newonce.sport" ujawnił, że rzeczywiście jest to możliwe. Jeden z klubów był mocno zainteresowany jego usługami już zimą, do transakcji może dojść po zakończeniu sezonu. Prawdopodobnie chodzi o zespół z jednej z najsilniejszych europejskich lig.
Tomasz Kędziora od lutego 2017 roku jest piłkarzem Dynama Kijów. Ostatnio ukraińskie media pisały jednak o możliwym transferze Polaka. W wywiadzie, który przeprowadził Dominik Piechota z "newonce.sport" reprezentant naszego kraju ujawnił, że jest to możliwe, chociaż ukraiński klub stawia twarde warunki.
- Gdyby rzeczywiście ktoś miał takie plany, to puściliby mnie zimą do innego zespołu. Było bardzo mocne zainteresowanie klubu z lepszej ligi, ale Dynamo mnie nie sprzedało, kluby się nie dogadały. A że ktoś wymyśla sobie historię, że mnie nie chcą, to już nic na to nie poradzę. Temat może jeszcze wrócić w lecie i wtedy wszystko się otworzy - powiedział Kędziora.
Piłkarz nie chciał zdradzić, o jaki kompletnie zespół chodzi. Nie ma jednak mowy o przejściu do Turcji. Dużo mówiło się o zainteresowaniu ze strony Fenerbahce Stambuł. Dominik Piechota potwierdził jednak na Twitterze, że chodzi o transfer do silniejszej ligi. Powiedział mu to sam Kędziora.
- A jednak info z samego źródła: w tym przypadku ten 1 procent. Nie chodzi o Fenerbahce, mogę sprostować. Silniejsza liga - napisał Piechota.
Źródło: newonce.sport

Tabela ligowa - Premier League

Strzelcy - Premier League

Dyskusja 3

30 mar 2020 | 20:06
0
LOKOMOTIV
30 mar 2020 | 19:57
0
Pewnie chodziło o nową ligę super ligę gdzie grają same topowe kluby
30 mar 2020 | 19:31
0
no od ligi tureckiej to już silniejsze są tylko ligi top 5, biorąc pod uwagę układy jego agencji menadżerskiej z ligą włoską, najwyższe prawdopodobieństwo jest że chodziło o Serie A właśnie

Tabela ligowa - Premier League

Strzelcy - Premier League