Tomaszewski już ma kandydata do zastąpienia Michniewicza. "Jest pod ręką"

Tomaszewski już ma kandydata do zastąpienia Michniewicza. "Jest pod ręką"
Marcin Kadziolka/Shutterstock
Autor: Marcin Karbowski 30 Cze 2022 | 14:58
Jan Tomaszewski nie przestaje zaskakiwać. 74-latek wskazał, kto mógłby zastąpić Czesława Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji Polski.
Wokół obecnego trenera biało-czerwonych wrze. Powodem są oczywiście jego kontakty z Ryszardem Forbrichem, ps. "Fryzjer", które opisał Szymon Jadczak.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tomaszewski komentując zamieszanie zaczął mówić nawet o możliwej zmianie selekcjonera. Wskazał nawet trenera, który mógłby zastąpić Michniewicza.
- Gdyby było, powiedzmy, zawieszenie selekcjonera do momentu wyjaśnienia tego wszystkiego, widzę jedynego kandydata, który mógłby poprowadzić tę drużynę dalej. Jest to Michał Probierz, który został nominowany na selekcjonera U-21 i zna polski futbol. Teraz wziąć jakiegoś zagranicznego trenera, to byłoby już po mistrzostwach świata zanim poznałby możliwości drużyny - ocenił Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem".
Były bramkarz reprezentacji Polski przyznał, że ceni też Macieja Skorżę. Ten niedawno z przyczyn rodzinnych zrezygnował z pracy w Lechu Poznań.
- Nie wiem, co jest z Maćkiem i z jego kłopotami rodzinnymi. Takim kandydatem „pod ręką” jest Michał Probierz - podsumował Tomaszewski.
Reprezentacja Polski kolejne mecze zagra we wrześniu. Zmierzy się wtedy z Holandią i Walią w Lidze Narodów.
Źródło: Super Express

Dyskusja 31